• Roy Lichtenstein (d´Apres)

    I Can See…

    No.: 250338

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:22

    ofsetlitografie, 32,5 x 26,7 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 65/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Lincoln Center

    No.: 250339

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:23

    ofsetlitografie, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Dívky s míčem na pláži

    No.: 250340

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:24

    ofsetlitografie, 28 x 28 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 50/150, Licence: Castelli Graphics, Styria Studio, přiložen certifikát pravosti; značeno na zadní straně razítkem Castelli Grafhics a slepotiskovým razítkem Styria Studio, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Switbert Lobisser

    (1878-1943)

    Cesta Marie přes hory

    No.: 250341

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:25

    dřevoryt, 15 x 32 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Mariette Lydis

    (1894-1970)

    Ležící akt dívky

    No.: 250342

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:26

    litografie, kolem 1930, 17,8 x 26 cm, sign. PD Mariette Lydis, rám

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    No.: 250343

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:27

    litografie, 1977, 67 x 37 cm, sign. PD Jan Mácha 77, č. 2/10, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    No.: 250344

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:28

    litografie, 48,8 x 64,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    No.: 250345

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:29

    lept, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD A. Majer, rám, 42/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na zápraží

    No.: 250346

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:30

    akvarel, uhel, papír, 1953, 34,5 x 45,5 cm, sign. PD A. Majer 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Cesta krajinou

    No.: 250347

    Auction price: 23.000 CZK (920 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:31

    olej, karton, 60. léta, 51,5 x 73,5 cm, při okrajích poškozeno, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 23.000 CZK (920 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    U nemocného

    No.: 250348

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:32

    tuš, papír, 1950, 41,5 x 50 cm, datováno LD 50, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    No.: 250349

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:33

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    No.: 250350

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:34

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum - studie

    No.: 250351

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:35

    tuše, běloba, papír, 1939, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD Margold 1939, rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    HD

    No.: 250352

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:36

    serigrafie, 2009, 72 x 55 cm, sign. PD Matouček 2009, č. 41/81, při spodním okraji pomačkaný papír, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Singapore

    No.: 250353

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:37

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek 2011, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Massif de LĚsterel

    No.: 250354

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:38

    serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Cisterna

    No.: 250355

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:39

    serigrafie, 2013, 47 x 67 cm, sign. PD Matoušek 2013, č. 75/77, vzadu věnování autora, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Bromo

    No.: 250356

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:40

    serigrafie a tempera, 2012, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 201¨2, č. 61/77, vzadu věnování autora, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Postavy

    No.: 250357

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:41

    litografie, 1962, 59 x 48 cm, sign. PD V. Menčík 1962, the disciple of prof. E. Filla, J. Novak, member of JVU and constituent member of the art group Trasa 54, member of Radar

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky: Tele a býk

    No.: 250358

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 19,1 x 11,1 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Micl

    (1969)

    No.: 250359

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:43

    litografie, 2018, sign. PD Micl 18, rám, 3/8, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Dějiny v hrách

    No.: 250360

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:44

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    Z cyklu České památky, Praha

    No.: 250361

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Miloš Michálek

    Vymezení

    No.: 250362

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:46

    linoryt, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 7/15,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Miloš Michálek

    Radikální řez

    No.: 250363

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:47

    linoryt, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek, č. 13/15,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Mikeš

    Bitva

    No.: 250364

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:48

    litografie, 1969, 24,3 x 44,3 cm, sign. PD Jan Mikeš 69, autorský tisk, the disciple of prof. J. Novak at The Secondary Technical School of Graphics in Prague

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    No.: 250365

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:49

    akvarel, papír, 1964, 42,3 x 61,4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 64, rám, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Monogramista SN

    Figura

    No.: 250366

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:50

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    No.: 250367

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:51

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)