• Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Tak vy jste Češi? Představoval jsem si vás jinak

    Položka č.: 250254

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:58

    litografie, 9 x 14 cm, sign. PD Jiránek PF 1983, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 250255

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:59

    kvaš, tužka, papír, 1942, 35 x 64 cm, sign. PD Jiroudek 42, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Scéna

    Položka č.: 250256

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:00

    suchá jehla, 1946, 15,7 x 24,5 cm, sign. PD Jiroudek 46, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kytička a motýl

    Položka č.: 250257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:01

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 250258

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:02

  • Ludmila Jiřincová

    Kachna

    Položka č.: 250259

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:03

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Peříčko

    Položka č.: 250260

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:04

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Serpico - návrh na plakát

    Položka č.: 250261

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:05

    koláž, akvarel, papír, 60,5 x 40 cm, film USA, režie: Sidney Lumet, hrají: Al Pacino, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Kafka

    (1963)

    Zátiší s kloboukem a dýmkou

    Položka č.: 250262

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:06

    olej, plátno, 1988, 52 x 68 cm, sign. PD V. Kafka 88, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a M. Knížáka na AVU v Praze, člen skupiny Svárov

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Kavan

    Nepotřebné věci

    Položka č.: 250263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:07

    lept, akvatinta, 1980, 24,8 x 21 cm, sign. PD JKavan, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 250264

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:08

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    Položka č.: 250265

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:09

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Alois Kirnig?

    Horský kostel

    Položka č.: 250266

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:10

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Kocourek

    Portrét manželky

    Položka č.: 250267

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:11

    uhel, papír, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Fr. Kocourek, rám, vzadu štítek s popisem díla

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Milan Kohout

    Amsterdam

    Položka č.: 250268

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:12

    litografie, 1990, 65,3 x 49,8 cm, sign. DU Milan Kohout 1990, č. 9/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Kohout

    Delft

    Položka č.: 250269

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:13

    litografie, 1990, 65,3 x 49,8 cm, sign. DU Milan Kohout 1990, č. 12/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na návsi

    Položka č.: 250270

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:14

    olej, plátno, 28 x 47,5 cm, sign. PD Kojan, rám, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 250271

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:15

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová

    Položka č.: 250272

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:16

    tisk, papír, 25 x 19,5 cm, sign. vzadu ve výřezu J. Kolář, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová a rybář pod Praškým hradem

    Položka č.: 250273

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:17

    tisk, papír, 25 x 17,6 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová a dívka

    Položka č.: 250274

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:18

    tisk papír, 24,7 x 17,8 cm, sign. vzadu ve výřezu J. Kolář , rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Bez názvu III.

    Položka č.: 250275

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:19

    bromostříbrná fotografie, 35 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Odraz (Karlova ulice)

    Položka č.: 250276

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:20

    bromostříbrná fotografie, 1994, 33,3 x 22 cm, sign. PD Kollrus 94, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Střechy

    Položka č.: 250277

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:21

    bromostříbrná fotografie, 1995, 15,5 x 23,8 cm, sign. PD Kollrus 95, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 250278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:22

    bromostříbrná fotografie, 1993, 15,5 x 26 cm, sign. PD Kollrus 93, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 250279

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:23

    bromostříbrná fotografie, 18 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Zima

    Položka č.: 250280

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:24

    bromostříbrná fotografie, 32 x 20,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Karlův most II.

    Položka č.: 250281

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:25

    bromostříbrná fotografie, 1992, 20 x 14 cm, sign. PD Kollrus 92, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Karlův most III.

    Položka č.: 250282

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:26

    bromostříbrná fotografie, 1992, 11,3 x 18 cm, sign. PD Kollrus 92, autorská zvětšenina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 250283

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:27

    suchá jehla, 22 x 14 cm, DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU