• Jelínek

    Položka č.: 217702

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:54

    litografie, 16 x 16,7 cm, sign. PD Jelínek, č. 8/110, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:58

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218250

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:00

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 218382

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:02

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Remízek

    Položka č.: 218488

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:04

    tužka, papír, 1953, 45 x 60 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:06

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:08

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:10

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 218830

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:12

    lept, 15,4 x 8 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 219340

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:16

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 220870

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    Položka č.: 220997

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:20

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní Pozdravy rodného kraje od Stanislava Hlinovského, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    Položka č.: 221752

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:22

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Ležící žena

    Položka č.: 222140

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:24

    litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Jarní květy

    Položka č.: 222249

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:26

    litografie, 10,5 x 19 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý, zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Položka č.: 223994

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:30

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Ježek

    (1887-1943)

    Dětské hry se psem

    Položka č.: 226296

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:32

    tužka, papír, 18 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, pokrčené okraje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Maška na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesty v polích

    Položka č.: 226650

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:36

    olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov v Praze

    Položka č.: 228222

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:38

    olej, karton, 15 x 10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:40

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J.K. Korán

    Položka č.: 231333

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:42

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:44

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:46

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:48

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Kincl

    Chalupa

    Položka č.: 232702

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:52

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)