• Josef Herčík

    (1922-1999)

    Kostel sv. Petra v Poříčí nad Sázavou

    Položka č.: 179448

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:26

    ocelorytina, 11,8 x 9,4 cm, značeno PD v desce Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Mušketa - Ex libris

    Položka č.: 125545

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:27

    litografie, 4,3 x 10,1 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Kavan

    V přírodě

    Položka č.: 185706

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:28

    litografie, 1994, 10 x 6,9 cm, sign. DU Jan Kavan 94, 63/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Ryba

    Položka č.: 185704

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:29

    litografie, 1991, 10,2 x 7,1 cm, sign. DU Jan Kavan 91, 42/160, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Kozoroh

    Položka č.: 185703

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:30

    litografie, 1989, 10 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan 89, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Stvoření

    Položka č.: 185702

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:31

    litografie, 1995, 11,4 x 8,5 cm, sign. DU Jan Kavan 95, 12/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Motiv s balustrádou

    Položka č.: 179429

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:32

    litografie, 2006, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan MMVI, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Smutná dívka

    Položka č.: 179427

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:33

    litografie, 10,1 x 7,1 cm, sign. DU Jan Kavan, 91/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Žena a zvěř

    Položka č.: 179240

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:34

    litografie, 1993, 10 x 7 cm, sign. DU JKavan 93, autorský tisk, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Zdeněk Nejedlý

    Položka č.: 226840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:35

    dřevoryt, 1974, 35,5 x 23 cm, sign. PD JKodym 1974, 112/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě hlavy

    Položka č.: 226847

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:36

    serigrafie, 10 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    V květináči

    Položka č.: 226846

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:37

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Zámek na nožce

    Položka č.: 197028

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:38

    lept, akvatinta, 2002, 11 x 7,1 cm, sign. PD Milada Kudrnová, autorský tisk, horní rohy mírně ohnuté, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Ráno

    Položka č.: 197027

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:39

    lept, akvatinta, 2004, 15 x 9,5 cm, sign. PD Milada Kudrnová 2004, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Přesličky

    Položka č.: 197026

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:40

    lept, akvatinta, 2003, 14,5 x 9,6 cm, sign. PD Milada Kudrnová 2003, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milada Kudrnová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 197025

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:41

    lept, akvatinta, 2002, 9 x 7,5 cm, sign. PD Milada Kudrnová 2002, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Radoslav Kutra

    (1925)

    Mír

    Položka č.: 92230

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:42

    litografie, 31,2 x 17,3 cm, na papíře mimo tisk skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen SČVU, Gesellschaft der schweizerischer Maler, Bildhauer und Architekten

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Lisý

    Prašná brána

    Položka č.: 253896

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:43

    litografie, 1980, 22,4 x 21,1 cm, sign. PD Lisý 80, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jarmila Marešová

    Slepice

    Položka č.: 228558

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jarmila Marešová

    Panenka

    Položka č.: 228557

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jan Žižka

    Položka č.: 253893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:46

    linoryt, 26 x 18 cm, sign. PD Mašek, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Vilém Medau

    (1791-1866)

    Móda první poloviny 19. století v Čechách

    Položka č.: 246633

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:47

    2x mědirytina, první polovina 19. století, 16 x 23 cm, značeno LD v desce C. W. Medau & co. in Prag, rám, vyryl Joseph Harnisch a F. Franz, vyučil se v tiskárně Františka Karla Laubeho v Litoměřicích

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Rastislav Michal

    Mořské zátiší

    Položka č.: 218803

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:48

    lept, 1976, 20,2 x 12,3 cm, sign. PD Michal, 17/57, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Čápi

    Položka č.: 218781

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Karel Nešvera

    (1920)

    Fons Libertatis

    Položka č.: 253891

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:50

    suchá jehla, 8,7 x 4,1 cm, sign. PD R. K. Nešvera, 43076, mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226853

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:51

    litografie, 1985, 10,6 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Satyr a víla

    Položka č.: 138337

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:52

    lept, 1996, 9,7 x 6,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Hroznýš (Žan-še)

    Položka č.: 217766

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:54

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Jelen (Šan-ma)

    Položka č.: 217765

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:55

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Kůň (Ma)

    Položka č.: 217764

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 13:56

    monotyp, ruční papír, 21 x 33 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)