On-line auction

.

    Voraři

    No.: 243388

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:12

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    No.: 243389

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:13

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    No.: 243390

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:14

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    No.: 243391

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:15

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    No.: 243392

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    No.: 243393

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:17

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený,

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    No.: 243394

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:18

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:19

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Polní květina

    No.: 243396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:20

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    No.: 243397

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:21

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    No.: 243400

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:22

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, , the private disciple of prof. Reisner and Preisler

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    No.: 243402

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:23

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Kytice pivoněk

    No.: 243406

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky,

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243408

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:25

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243411

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:26

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    No.: 243646

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen,

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 243647

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:28

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    No.: 243648

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:29

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    No.: 243649

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:30

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    No.: 243650

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:31

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    No.: 243651

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:32

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    No.: 243652

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:33

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    No.: 243653

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:34

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami,

  • Neznámy autor

    Chinatown

    No.: 243681

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:35

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    No.: 243701

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:36

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    No.: 243702

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:37

    olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Píseční hrad

    No.: 243703

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:38

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    No.: 243704

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:39

    olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    No.: 243705

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:40

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    No.: 243706

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:41

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (19 €)