auction history

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    No.: 218183

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:36

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217604

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    No.: 217603

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:32

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    No.: 217600

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    No.: 217599

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 23:28

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    No.: 217252

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:52

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    No.: 243687

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:06

    tuš, akvare, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    No.: 243686

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:04

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    No.: 243685

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:02

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    No.: 243684

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 22:00

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    No.: 243683

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:58

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Vrána Černohlávka VI

    No.: 243682

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:56

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Stehlík

    Industriální krajina

    No.: 243386

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 21:18

    litografie, 9,5 x 28,5 cm, sign. PD Stehlík, aut.tisk,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    No.: 243364

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 20:41

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    No.: 243357

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 20:24

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže ve váze (PF 1976)

    No.: 242892

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 20:10

    litografie, 1975, 15 x 9,5 cm, sign. PD S…. Žáková - Stupová, zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Mostecká věž (PF 1976)

    No.: 242889

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 20:04

    litografie, 1975, 14 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, papír flekatý, spodní okraj papíru odřen, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Emma Srncová

    Na svatební cestě (P. F. 1987)

    No.: 242875

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 19:40

    tisk, 1986, 13,9 x 9,6 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    No.: 242792

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 19:28

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242483

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 19:12

    barevný lept, akvatinta, 20,7 x 25,2 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    No.: 241672

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 05. 2020 19:02

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Vánoční kapr

    No.: 232656

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:58

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    No.: 231325

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:48

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    No.: 231324

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:46

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka s antickým sloupem (Ex libris Janie Cours)

    No.: 231164

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:40

    dřevoryt , 5,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka ( Ex libris MUDr. M. Preininger )

    No.: 231163

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:38

    dřevoryt , 7,7 x 5,6 cm, sign. PD Rastislav Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 229104

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:26

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: k CZK

    Stavení

    No.: 228822

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:18

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    No.: 228508

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:12

    lept, 6,5 x 5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    No.: 228507

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:10

    lept, 6,7 x 5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)