auction history

  • Josef Bolf

    (1971)

    Chlapec s rohy

    No.: 1

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 08. 2020 18:00

    litografie, 2009, 25 x 18 cm, sign. PD Josef Bolf 09, rám, č. 80/80

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Týden Madridu v Praze

    No.: 1870

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 17:11

    plakát k výstavě, 1989, 84,5 x 59,5 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Plakát s podpisem

    No.: 1859

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 17:00

    tisk, 29,5 x 19,5 cm, vlastnoruční věnování Evy Pilarové: Milému Karlíčkovi srdečně Eva Pilarová, vydal Pragokoncert, foto Pavel Jasanský, pomuchlaný a zašpiněný papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Boris Mysliveček

    Balada pro banditu (Divadlo na provázku)

    No.: 1856

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:57

    divadelní plakát, 1975, 99,5 x 61 cm, značeno PN v tisku Mysliveček 75, k představení v Divadle na provázku v roce 1975 scénář a režie Zdeněk Pospíšil, hudba M. Štědroň, v hl. rolích: Nikola Šuhaj - M. Donutil, Eržika - Iva Bittová, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Všetečka

    (1937-2016)

    Česká filharmonie ve fotografii

    No.: 1854

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:55

    tisk, plakát, 1971, 82 x 57 cm, plakát k výstavě ve výstavní síni Fotocham, 1971,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Kresby a akvarely, Karel Svolinský

    No.: 1851

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:52

    tisk, plakát, 1978, 85 x 60 cm, plakát k výstavě na XVIII. filmovém festivalu pro děti v Gottwaldvě, 1978 , , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Výběr z díla

    No.: 1822

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:23

    plakát k výstavě, 1977, 84 x 60 cm, typografie K. Šejna, Jízdárna Pražského hradu, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the private fine art school of G. Mally in Bratislava, the disciple of prof. A. Hofbauer and F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Všichni dobří rodáci

    No.: 1808

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:09

    filmový plakát, 1988, 20,5 x 29 cm, český film, režie: Vojtěch Jasný, hrají: Vlastimil Brodský, Radoslav Brzobohatý, Vladimír Menšík, Waldemar Matuška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Souboj titánů

    No.: 1804

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 16:05

    filmový plakát, 1981, 21 x 30 cm, anglický, režie: Desmond Davis, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Muž od Sněžné řeky

    No.: 1797

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 15:58

    filmový plakát, 1985, 21 x 14,7 cm, australský film, režie: George Miller, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Tři oříšky pro Popelku

    No.: 1780

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 15:41

    filmový plakát, 1973, 20 x 14 cm, český film, režie: Václav Vorlíček, v hlavní roli: Libuše Šafránková, Pavel Trávníček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

    Neúplatní

    No.: 1774

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 15:35

    fotoska, 1989, 20 x 26 cm, americký film, režie: Brian de Palma, hrají: Robert de Niro, Kevin Costner, Sean Connery, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Neúplatní

    No.: 1773

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 15:34

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • .

    Statek

    No.: 1721

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 14:42

    fotoska, 1961, 20 x 26 cm, italský film, režie Mauro Bolognini, vyd. Ústřední půjčovna filmů Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • .

    Démon

    No.: 1683

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 14:04

    fotoska, 1963, 20 x 26 cm, italsko-francouzský film, režie Brunello Rondi, vyd. Ústřední půjčovna filmů Praha, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Alexej Jaroš

    (1937-2002)

    Hráči z Indiany

    No.: 1660

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:41

    filmový plakát, 1990, 39,8 x 27,9 cm, americký film, režie: David Anspaugh, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jaroslav Weigel

    Nejistá sezóna

    No.: 1655

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:36

    filmový plakát, 1987, 42 x 30 cm, značeno PD v tisku weigel, český film, režie: Ladislav Smoljak, hrají: herci a kulisáci Divadla Járy Cimrmana a lidé okolo, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at Faculty of Education of Charles University in Pragu…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Nahá láska

    No.: 1641

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:22

    filmový plakát, 1986, 40,5 x 28,5 cm, značeno PU v tisku Vlach, francouzský film, režie: Yannick Bellonová, v hlavní roli Marléne Jobertová, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Excalibur

    No.: 1638

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:19

    filmový plakát, 1982, 40,6 x 28,3 cm, britský film, režie: John Boorman, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Už zase skáču přes kaluže

    No.: 1636

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:17

    filmový plakát, 1987, 42,3 x 30 cm, československý film, režie: Karel Kachyňa, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied and Advertising Graphic at The Rotter Atelier in Prague, the disciple of prof. E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Tras…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šalamoun

    Mezek

    No.: 1628

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:09

    filmový plakát, 1985, 42 x 29,6 cm, český film, režie: Vladimír Drha, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Holl…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    O zatoulané princezně

    No.: 1620

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 13:01

    filmový plakát, 1987, 40 x 28 cm, český film, režie: Antonín Kachlík, hrají: Lucie Tomková, Petr Mikula, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Svätozár Mydlo

    Ja milujem, ty miluješ

    No.: 1614

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:55

    filmový plakát, 1980, 41,5 x 30 cm, značeno PN v tisku Mydlo, 1980, slovenský film, režie: Dušan Hanák, hrají: Roman Klosowski, Iva Janžurová, Milan Jelič, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Meisner

    (1939)

    Drsný chlapík

    No.: 1613

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:54

    filmový plakát, 1985, 30,5 x 21,6 cm, francouzský film, režie: José Giovanni, v hlavní roli. Claudia Cardinale, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alexej Jaroš

    (1937-2002)

    Svět nic neví

    No.: 1607

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:48

    filmový plakát, 1988, 39,7 x 27,8 cm, český film, režie: Jiří Svoboda, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alexej Jaroš

    (1937-2002)

    Policajt v Beverly Hills II

    No.: 1606

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:47

    filmový plakát, 1989, 39 x 27,9 cm, americký film, režie: Tony Scott, v hlavní roli: Eddie Murphy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hana Hejzlarová

    Smrt na jezeře

    No.: 1602

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:43

    filmový plakát, 1984, 40,9 x 28,6 cm, německý film, režie: Helmut Kratzig, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Milan Grygar

    (1926)

    Devět kruhů pekla

    No.: 1597

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:38

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. M. Muchna, výborný stav, nepřeložen, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Ziegler

    Zločin z lásky

    No.: 1587

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:28

    filmový plakát, 1976, 40,5 x 28,5 cm, italský film, režie: Luigi Comencini

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Ziegler

    Cartouche

    No.: 1582

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 09. 2020 12:23

    filmový plakát, 1974, 81,3 x 57,5 cm, francouzský film, režie: Philippe de Broca, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)