auction history

  • Kamil Lhoták

    Ze života balónu

    No.: 1

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 03. 2021 18:00

    serigrafie, 1982, 15,5 x 11 cm, sign. PD K. Lhoták, značeno v tisku PD Kamil Lhoták 82, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Zimmerpflanzen II.

    No.: 87

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:26

    chromolitografie, 24 x 30 cm, Meyers Konv.-Lexikon, Leipzig, pěkný stav, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    Kakteen

    No.: 85

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:24

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Entstehung der Gartenpflanzen I.

    No.: 81

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:20

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    Giftpflanzen II.

    No.: 80

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:19

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Meeresfauna

    No.: 76

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:15

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Deutsche Tagfalter

    No.: 68

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:07

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, opotřebeno při spodní straně, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Babočky české s housenkami a kuklami

    No.: 66

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:05

    chromolitografie, 24 x 30 cm, Ottův slovník naučný, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

    Ausländische Tagfalter

    No.: 61

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 19:00

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, opotřebeno při levé straně, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Herkuleskäfer

    No.: 60

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:59

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Eierlegende Schlankjungfer

    No.: 58

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:57

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Deutsche Wasserwanzen und Wasserläufer

    No.: 56

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:55

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, opotřebeno při pravé straně, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ausländische Zirpen

    No.: 55

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:54

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hirschkäfer und Heldbock

    No.: 54

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:53

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Wirkungen Vereinter Kräfte

    No.: 53

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:52

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Schmetterlinge

    No.: 52

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:51

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Käfer

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:50

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chamäleon

    No.: 47

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:46

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Landschnecken

    No.: 44

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:43

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Nilkrokodil

    No.: 43

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:42

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Leguan

    No.: 42

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:41

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Wilhelm Kunhert

    (1865-1926)

    Löwe

    No.: 40

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:39

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Wilhelm Kunhert

    (1865-1926)

    Jaguar

    No.: 37

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:36

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Wilhelm Kunhert

    (1865-1926)

    Wisent

    No.: 35

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:34

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Wilhelm Kunhert

    (1865-1926)

    Damwild

    No.: 34

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:33

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, lehce opotřebeno při spodní straně, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Tiger

    No.: 33

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:32

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kolibris

    No.: 28

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:27

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Stubenvögel I.

    No.: 26

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:25

    chromolitografie, 24 x 30 cm, Meyers Konv.-Lexikon, Leipzig, lehce zašpiněno, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Stubenvögel II.

    No.: 25

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:24

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Strauss

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2021 18:22

    chromolitografie, 25 x 17 cm, otrhaná levá strana, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)