auction history

  • Stříbrná mince 500 Kč

    Motocykl Jawa 250 PROOF

    No.: 5

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:04

    stříbro, ryzost: Ag 925/1000, váha: 25 g, etue + kapsle + certifikát ČNB, Pětiletý cyklus stříbrných mincí České národní banky s nominální hodnotou 500 Kč, který připomíná slavné dopravní prostředky, představuje svou druhou emisi. Mince s letopočtem 2022, která byla vyražena v provedení BK, je věnov…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Stříbrná mince 500 Kč

    Motocykl Jawa 250 BK

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:03

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Hrad Bečov nad Teplou - PROOF

    No.: 3

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:02

    Au 9999/10000, váha: 15,55 g, etue, certifikát ČNB , 2020, Devátá emise cyklu České národní banky, který představuje naše nejzajímavější hrady, je věnována Bečovu nad Teplou. Zlatá mince s nominální hodnotou 5000 Kč je vyražena v kvalitě proof. Hrad Bečov nad Teplou byl založen na počátku 14. stole…

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Město Mikulov - PROOF

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:01

    Au 9999/10000, váha: 15,55 g, etue, certifikát ČNB , 2022, Pětiletý cyklus České národní banky, který je věnovaný městským památkovým rezervacím České republiky, představuje svou třetí emisi. Zlatá mince s nominální hodnotou 5000 Kč vyražená v kvalitě standard připomíná krásy Mikulova. Jihomoravský…

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Zlatá mince 5000 Kč

    Město Mikulov - BK

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:00

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě tanečnice

    No.: 69

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 17:08

    watercolor paper, 1977, 59 x 41 cm, signed lower/right Načeradský 77, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 16.000 CZK (667 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Michael Rittstein

    Muž a žena

    No.: 64

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 17:00

    litografie, 1980, 39 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 24/65, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fin…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II.

    No.: 61

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 16:57

    lithography, 1982, 57,7 x 45,5 cm, signed lower/right M. Rittstein 82, no. 39/50, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes…

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 57

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 16:53

    lithography, 2009, 34,5 x 48,5 cm, signed lower/right Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Aleš Lamr

    Viděl jsem třetí nebe I

    No.: 25

    Auction price: 3.600 CZK (150 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 16:23

    lithography, 1993, 71 x 56 cm, signed lower/right A. Lamr 93, no. 37/100, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.600 CZK (150 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Meziplanetární spojení

    No.: 22

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 16:20

    gouache, ink, paper, 1979, 56,5 x 40 cm, signed lower/right Načeradský 79, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    No.: 5

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2022 16:04

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jiří Eliáš

    Dlouhá cesta na vrchol

    No.: 20

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 07. 2022 15:19

    olej, plátno, 2021, sign. LD Eliáš

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jiří Eliáš

    Poprvé ve volném vesmíru

    No.: 19

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 07. 2022 15:18

    olej, plátno, 2021, sign. PD Eliáš

  • Alois Moravec

    Mráz

    No.: 29

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:58

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Už hladinu zasklil mráz, ledaři jdou právě včas, jako vítr po řece mé na bruslích se rozjedeme., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Desig…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Alois Moravec

    Hrátky u potoka

    No.: 28

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:56

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Blatouchy a housta, svítí jako ze zlata, děti hledí do bublinek a spuštějí vodní mlýnek., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pr…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Přehrada

    No.: 27

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:54

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Vodu která chladila, zapřáhneme do díla. Jak jí spoutat dobře víme, přehradu si postavíme., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in …

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Alois Moravec

    Z elektrárny

    No.: 26

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:52

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A. Mo., text: Z elektrárny …. Bude v kraji pro dny příští, ruchu jako v mraveništi., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Převozník

    No.: 25

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:50

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Brigáda jde z nádraží, převozník ji převáží, mez je celá rozvoněná, sluníčko nám suší sena., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Řeka

    No.: 24

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 08. 2022 18:48

    akvarel, tužka, tuš, papír, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD A.Mo., text: Řeka v proudu běhutém, rybář dumá nad prutem. Jez neslyší, nezří ani, smavé děti při koupání., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design …

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Škobis

    No.: 76

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 20:32

    akvarel, překližka, 48 x 38,5 cm, sign. PU Škobis, rám

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Josef Rektor

    No.: 74

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 20:28

    olej, sololit, 1960, 45 x 32 cm, sign. PD Rektor 60, rám

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Camellia japonica

    No.: 71

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 20:22

    ručně kolorovaná litografie, 33 x 26 cm, přehnuté rohy papíru,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve fialové váze

    No.: 68

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 20:16

    olej, plátno, 17,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav ? Hořánek

    No.: 66

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 20:12

    kombinovaná technika, 51,5 x 33 cm, sign. DU Hořánek 65, papírová pasparta, 170/200, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Luční kvítí ve váze

    No.: 58

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 19:56

    oil, plywood, 64,5 x 44 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Václav Skála

    (1900-1976)

    Cýnie

    No.: 56

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 19:52

    oil on canvas, 1945, 100 x 68 cm, signed lower/right Václ. Skála 1945, rám,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Pivoňky

    No.: 54

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 19:48

    olej, plátno, 58 x 48 cm, rám, pravý horní roh otlučený,

  • Vilma Lesková

    Květiny

    No.: 46

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 19:32

    tempera, papír, 1960, 43,5 x 30 cm, sign. PD Lesková 1960

  • František Kocourek

    Kytice zlatistých květů

    No.: 41

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2022 19:22

    tempera, pastel, cardboard, 60 x 43 cm, sign. upper/right Fr. Kocourek, rám, on the back a label with a description of the work and a stamp of the CFVU