Madona s Ježíšem

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:00

    malba olejem na nízkém sametu, 48 x 33 cm, rám

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Učedníci pod Golgotou

    No.: 3

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:02

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, na okrajích papíru hnědé flíčky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Betlém

    No.: 4

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:03

    lept, akvatinta, 2021, 10,3 x 7,1 cm, sign. PD Alexandrov 21, LD Giorgione C3, dole pod grafikou technikou slepotisku vyraženo PF. 22,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Panna Marie s Ježíškem

    No.: 5

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:04

    litografie, 1975, 13,1 x 4,5 cm, sign. Du K. Oberthor 75, pasparta, nahoře v kameni text Vánoční ex libris Franta Pultr, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Adam a Eva

    No.: 6

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:05

    digitální tisk, 9 x 4,7 cm, sign. PD, pasparta, č. 23/100, páska pasparty u dolního okraje otřepená,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Betlehem (5 obrázků místa narizení Ježíška)

    No.: 7

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:06

    litografie, 30 x 38 cm, sign. UU Jana Reinerová, č. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta v Jeruzalémě

    No.: 8

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:07

    litografie, 37,8 x 26,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 3/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Igor Hlavinka

    Uprostřed

    No.: 10

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:09

    akryl, olej, papír, 1994, 24 x 24 cm, sign. DU 1994 IGOR HLAVINKA, the disciple of prof. A. Prazak at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the art section of The Czec…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Jaroslav Válek

    Kříž

    No.: 11

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:10

    monotype, 2002, 20 x 20 cm, signed RD J. Válek 02, artist´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Miroslav Houšť

    Praha rudolfinská

    No.: 12

    Auction price: 7.800 CZK (325 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:11

    litography, 49 x 38 cm, sign. RD Mir. Houšť, no. 11/90 , the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 7.800 CZK (325 €)

  • Jana Bergerová

    Sv. Vojtěch

    No.: 13

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:12

    etching, 1997, 21,5 x 12,5 cm, signed RDJana Bergerová 97, artist´s print

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Jana Bergerová

    Panna Marie

    No.: 14

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:13

    etching, 2005, 23,5 x 10,5 cm, sign. RD Jana Bergerová 05, author´s print

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Milan Němec

    Pohár

    No.: 15

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:14

    copperplate, 1999, 11 x 7,5 cm, signed RD M. Němec, no. 13/100

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Neznámý autor Neznámý autor

    Konvult dvou grafických listů

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:15

    lino-cut, lithography, 21,5 x 21,5;9,5 x 13,5 cm, author's print

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    No.: 17

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:16

    aquarelle, ink, paper, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. RD Mocek 65, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    No.: 18

    Auction price: 1.450 CZK (61 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:17

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.450 CZK (61 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karel IV.

    No.: 20

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:19

    etching, drypoint, 29 x 39,5 cm, signed lower/right Eva Šlachtová 84., č.6/150

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    No.: 21

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:20

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Miroslav Houšť

    Pražský sen

    No.: 22

    Auction price: 9.200 CZK (384 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:21

    litografie, 38,5 x 40 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 129/196, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 9.200 CZK (384 €)

  • Bohunka Waageová

    Na Jiřího náměstí

    No.: 23

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:22

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 32/150, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Kohoutí kříž

    No.: 24

    Auction price: 2.950 CZK (123 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:23

    olej, lepenka, 1991, 68,5 x 49 cm, sign. PD Pechar 91, rám

    Current price: 2.950 CZK (123 €)

    Hlava Jana Křitele

    No.: 25

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:24

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    No.: 26

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:25

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Polívka

    Ježíšek a pastýř

    No.: 27

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:26

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    No.: 28

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:27

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Andrea Fosterová

    Anděl

    No.: 29

    Auction price: 1.150 CZK (48 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:28

    litografie, 2005, 14 x 12,5 cm, sign. PD Forsterová 2005, č. 14/50

    Current price: 1.150 CZK (48 €)

  • Vladislav Kaska

    Útěk do Egypta

    No.: 30

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:29

    lept, 1995, 17,5 x 11,5 cm, sign PD Vlad. Kaska L.P. 1995, č. 22/100

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Náboženský výjev

    No.: 31

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:30

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Válek

    Svatý Jiří lovec draků

    No.: 32

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:31

    steel, v. 66 cm, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Kříž

    No.: 33

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:32

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30,

    Current price: 30 CZK (2 €)