auction history

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    No.: 251734

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 18:15

    litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57, , the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Aleš Lamr

    Evangelický

    No.: 251728

    Auction price: 5.800 CZK (242 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 18:09

    litografie, 1989, 70 x 53,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 26/50, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.800 CZK (242 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    No.: 251726

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 18:07

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Saudek

    The Boot #819

    No.: 251711

    Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:58

    ručně kolorovaná fotografie, 6/16/97, 20,5 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, Vyučil se fotografem, poté studoval reprodukční fotografii na Státní grafické škole v Praze. V letech 1952–1983 pracoval jako dělník v tiskárně. Od roku 1983 je fotografem ve svobodném povolání. Zabývá se také malířskou tvorb…

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    No.: 251714

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:55

    dřevořez, 1914-1920, 12 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, rám, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Bretagne

    No.: 251708

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:49

    bromostříbrná fotografie, 1992, 43,8 x 56,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 92, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary technical School of Graphics in Prague and at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague , member of The Mane…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Jane Kirby - Avenue Klébe Paris, 1977

    No.: 251700

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:41

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Fiona Lewis in Los Angeles, 1976

    No.: 251699

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:40

    fotolitografie, 1976, 22,8 x 35,6 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    No.: 251698

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:39

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 25,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postava

    No.: 251695

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:36

    mezzotinta, 1991, 99 x 64 cm, sign. PD D. Smutný, rám, prasklé sklo, č. 1/1, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jeff Koons (after)

    Silver Rabbit (XL)

    No.: 251685

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:32

    zinc alloy, cold cast resin (za studena litá pryskyřice), 2020, 33 x 15 x 10 cm, 46/500, Exemplář z nové kolekce vydané v roce 2020 Editions Studios v nákladu 500 kusů, z nichž tento má č. 46, přiložen autentizační štítek Éditions studio. Jedná se o sběratelskou kopii Koonsova originálu, který byl v…

    Current price: 3.700 CZK (155 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Eros

    No.: 251672

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:13

    suchá jehla, 1942, 24 x 17,5 cm, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zelený trh

    No.: 251662

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:03

    lept, 1901, 40 x 37 cm, sign. v desce PD Viktor Stretti 1901, lehce zašpiněný, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Acad…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Hudební zátiší

    No.: 251660

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 17:01

    akryl, sololit, 2000, 66 x 55,5 cm, sign. PN I. Sainer 00, rám, signováno na zadní straně. Narodil se v Chomutově a tamní znečištěné ovzduší mělo špatný vliv na jeho astma a alergie. Rodina se proto rozhodla přesídlit do Prahy. Od čtrnácti let navštěvoval kurzy kreslení v Obecním domě a Parku kultur…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    No.: 251637

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:47

    šitá koláž, papír, 1993, 58 x 41 cm, sign. DU Hampl 93, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 13.021 CZK (543 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    No.: 251638

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:39

    šitá koláž, papír, 1993, 59 x 40 cm, sign. DU Hampl 93, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    No.: 251635

    Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:36

    olej, sololit, 2002, 3krát 72 x 24 cm, triptych, the disciple of prof. A. Pelc, member of Volne sdruzeni 12/15, The Umelecka beseda

    Current price: 40.000 CZK (1.667 €)

  • Jiří Sopko

    Hory I-III

    No.: 251634

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:35

  • Jiří Sopko

    Strom I-III

    No.: 251633

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:34

  • Josef Písecký

    (1878-1954)

    Stodola mezi břízami

    No.: 251605

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:06

    olej, karton, 1915, 52,3 x 66,7 cm, sign. PD J. Pisecký 1915, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    No.: 251603

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 16:04

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD Paul Robert, rám, rám poškozen, protržené plátno v pravém horním rohu

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    No.: 238797

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 15:36

    dřevoryt, 5 x 4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    No.: 238796

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 15:35

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná noc

    No.: 238789

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 15:33

    akvatinta, dřevoryt, 9,6 x 4,1; 8,4 x 5,4 cm, sign. PD P. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník ve středohoří

    No.: 238774

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 15:22

    lept, 15 x 9 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Karel Vilgus

    Zahrada

    No.: 233779

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2021 14:25

    serigrafie, 18 x 18 cm, sign. DU Karel Vilgus, PF 1983, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    No.: 232987

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    aquatint , 37,4 x 32,6 cm, signed lower/right Jar. Stretti - Zamponi, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    No.: 226214

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2021 15:02

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Mudroch, M. Benka and M. Schurmann at The Technical University in Bratislava, member of The Group of Fine Artists of the August 29th, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Markéta Šišková

    Prales

    No.: 221032

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2021 14:38

    lept, 1999, 7,1 x 13,7 cm, sign. PD M. Šišková 99, č. 15/160, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 215827

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2021 15:25

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids