Hrad s krajinou
No.: 299Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:58
litografie, 34,5 x 52 cm, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
K. Lang
Stará radnice po náletu
No.: 297Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Ladislav Svobodník
(1904-1970)
Alej
No.: 296Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:55
akvarel, papír, 40 x 55 cm, sign. LD Svobodník, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
No.: 295Auction price: 33.000 CZK (1.375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Current price: 33.000 CZK (1.375 €)
Josef Vaic
(1884-1961)
Kostel v Mirošově
No.: 294Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:53
lept, 19 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris
Current price: 650 CZK (28 €)
Julia Sábová
Mořské pobřeží
No.: 293Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:52
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
No.: 292Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Rudolf František Najman
(1892-?)
Končina Krkonoše
No.: 291Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:50
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Tomáš Hřivnáč
Figura
No.: 290Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:49
suchá jehla, 1991, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 91, rám, č. 7/23, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Petr Vlček
Na pláži
No.: 289Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:47
Current price: 1.350 CZK (57 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Quido Mánes (připsáno)
(1828-1880)
Kachny
No.: 287Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:46
kvaš, papír, 30 x 40 cm, rám, vzadu štítek s razítkem
Current price: 8.000 CZK (334 €)
F. Pešl
Žně
No.: 286Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Českomoravská vysočina
No.: 285Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Current price: 1.650 CZK (69 €)
František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
No.: 284Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Tůma
Krajina - Vůz, Kůň, Oheň
No.: 283Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:42
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Josef Syrový
(1879-1956)
No.: 282Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:41
olej, plátno, 72 x 91 cm, sign. PD J. Syrový, rám, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Pavel Čampulka
Plot
No.: 281Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stroj II
No.: 280Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:39
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 279Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
No.: 278Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Pavel Čampulka
Most
No.: 277Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:36
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:35
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Pavel Čampulka
No.: 275Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:34
Current price: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:33
Current price: 650 CZK (28 €)
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Pavel Čampulka
Cesta
No.: 272Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:31
Current price: 650 CZK (28 €)
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Pavel Čampulka
Krystal
No.: 270Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Current price: 650 CZK (28 €)