auction history
LIST OF AUTHORS

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    No.: 290

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:49

    bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Moje rodné Vršovice

    No.: 289

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:48

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    No.: 288

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:47

    bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Dalmatin a běžec

    No.: 287

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:46

    bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    V zahradní restauraci

    No.: 285

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:44

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Muž se psem

    No.: 284

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:43

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Momentka

    No.: 283

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 20:42

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    No.: 177

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 18:56

    olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zloděj

    No.: 80

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:19

    litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    No.: 77

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:16

    litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tabacco Road

    No.: 53

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:52

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Kafe avantgard

    No.: 51

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 16:50

    litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    No.: 13

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:12

    tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    No.: 12

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Jiří

    No.: 11

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:10

    tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:09

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:08

    tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    No.: 7

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:06

    tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    sv. Anežka Římská

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:05

    tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    No.: 5

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:04

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    No.: 4

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:03

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    No.: 3

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:02

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:01

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    No.: 1

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - v noci

    No.: 64

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:01

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sob…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím

    No.: 63

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:00

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr a…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - podhled

    No.: 62

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:59

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - z boku

    No.: 61

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:58

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - detail

    No.: 60

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:57

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.