Alfons Mucha

(1860-1939)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Quido M. Vyskočil: Útok moře

    No.: 263

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    kniha, obálka, titulní list, ilustrace a ornamentální výzdoba A. Mucha, vydal E. Beaufort, Praha 1922, polopl. převazba, 137s., skrvny na vazbě, zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives

    No.: 249234

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:36

    litografie, 35,5 x 25,5 cm, rám, poškozeno,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    J. Hais Týnecký: Andělíček z baroku

    No.: 251037

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 14:52

    bibliofilie, návrh obálky, titul, iniciály, viněty, dekorativní rámce textu a stránkové dekorace doplnění o barevné medailonky A. Mucha, vydal J. Otto, Praha 1929, Ex. 274/300, pův. brož., na několika místech drobné skvrky, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.900 CZK (276 €)