Alfons Mucha

(1860-1939)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Sedmero Emanuela Lešehrada

    No.: 634

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, sign. heliogravura A. Mucha, podpis autora, vydal F.J. Müller, Praha 1934, edice Lis knihomilův, Ex. 31/77, nestr., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Svatopluk Čech: Adamité

    No.: 639

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)