Madona s Ježíšem

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:00

    malba olejem na nízkém sametu, 48 x 33 cm, rám

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Hlava Jana Křitele

    No.: 25

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:24

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Náboženský výjev

    No.: 31

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:30

    Current price: 300 CZK (13 €)

    České umění XX. Století ze sbírek středočeské galerie Dům umění, Brno

    No.: 73

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 11:12

    plakát, 1967, 80 x 58 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Vladimír Sychra: Výbor z díla 1932-1962 (Galerie Mánes)

    No.: 165

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 12:44

    plakát, 1970, 80 x 58 cm, sign. PD OTK 23, Svaz československých výtvarných umělců národní galerie v Praze akademie výtvarných umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Art Brut v Českých zemích

    No.: 182

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:01

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Ludwig van Beethoven

    No.: 183

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:02

    filmový plakát, formát A1 (84x58 cm), r. M. Jaap, v polovině stopa po přeložení, pravý dolní a levý horní roh přeložený, zezadu podlepený, jinak dobrý stav,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Španělské umění 14 - 16. století

    No.: 192

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:11

    tisk, plakát, 1984, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Aerosmith

    No.: 194

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:13

    tisk, plakát, formát A2 cm, utržený roh LD ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    České umění XIX. století

    No.: 199

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:18

    tisk, plakát, 58 x 83 cm, v rozích přehnutý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Franz Kafka 89 - přehlídka mladého divadla

    No.: 200

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 09. 2022 13:19

    tisk, plakát, 1989, formát A2 cm, při okrajích drobná natržení papíru, ohnuté rohy,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Popelčin pantoflíček

    No.: 8

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:07

    filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. J. Georgescu, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Práskači

    No.: 27

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:26

    filmový plakát, 42x30cm, 1965, r. K. Annakin, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Prosím, pane profesore

    No.: 31

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:30

    filmový plakát, 1940, 95 x 30,5 cm, český film, režie: Zd. G. Hašler, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    První učitel

    No.: 39

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:38

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1967, r. A. Michalkov-Končalovskij, horní okraj mírně opotřeben, stopa po přeložení,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Půlnoční kolona

    No.: 48

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:47

    filmový plakát, 1972, 40,8 x 28,7 cm, český film, režie: Ivo Novák, hrají: J. Hanzlík, P. Oliva, L. Potměšil a další, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Radost až do rána

    No.: 50

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 10:49

    filmový plakát, 1978, 41,3 x 29,9 cm, český film, režie: Antoník Kachlík, dobrý stav, levý okraj poničený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Sázka na třináctku

    No.: 66

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:05

    filmový plakát, 1977, 40 x 28,8 cm, český film, režie: Dušan Klein, Hrají: Jaroslav Satoránský, Rudolf Hrušínský, Zuzana Cigánová a další, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Sedm

    No.: 69

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:08

    filmový plakát, 42x30cm, 1996, r. D. Fincher, velmi dobrý stav,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Setkání v červenci

    No.: 75

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:14

    filmový plakát, 1977, 40,5 x 28,4 cm, český film, režie: Karel Kachyňa, hrají: Daniela Kolářová, Tomáš Holý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Signum Laudis

    No.: 77

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:16

    filmový plakát, 1980, 40,7 x 28,7 cm, československý film, režie: Martin Hollý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Skandál v Gri-Gri baru

    No.: 80

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:19

    filmový plakát, 1978, 42 x 29,8 cm, český film, režie: Karel Steklý, dobrý stav, horní okraj zažloutlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Skokan

    No.: 81

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:20

    filmový plakát, 42x30cm, 1966, r. J.B. Clark, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Smrt černého krále

    No.: 87

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:26

    filmový plakát, 1971, 28,8 x 41,4 cm, český film, režie: Jiří Sequens, dobrý stav, přeloženo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Stíhán a podezřelý

    No.: 95

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 11:34

    filmový plakát, 1979, 40,1 x 28 cm, český film, režie: Zbyněk Brynych, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Tanec v Hitlerově hlavním stanu

    No.: 125

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 12:04

    filmový plakát, 42x30cm, 1969, r. J. Batory, velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Temné slunce

    No.: 128

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 12:07

    filmový plakát, 1980, 41,6 x 30,4 cm, český film, režie: Otakar Vávra, v hlavní roli: Radoslav Brzobohatý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Tichá bolest

    No.: 133

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 12:12

    filmový plakát, 1991, 40,3 x 27,5 cm, český film, režie: Martin Hollý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Tichý Don 2. díl

    No.: 134

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 12:13

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. S. Gerasimov, výborný stav, nepřeložené,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Tichý Don 3. díl

    No.: 135

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 09. 2022 12:14

    Current price: 200 CZK (9 €)