Jarmila Lorencová

  • Jarmila Lorencová

    Podzimní krajina

    No.: 9

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 20. 10. 2022 18:18

    pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jarmila Lorencová

    Letní květiny ve váze

    No.: 25

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 20. 10. 2022 18:50

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jarmila Lorencová

    Fialová kytice

    No.: 26

    Planned termination: 20. 10. 2022 18:52

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám,

  • Jarmila Lorencová

    Rákosí

    No.: 32

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 20. 10. 2022 19:04

    akvarel, pastel, běloba, papír, 1993, 9,5 x 13,8 cm, sign. PD J Lorencová 93, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jarmila Lorencová

    Noční krajina

    No.: 37

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 10. 2022 19:14

    akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 700 CZK (30 €)