V. Novák
Povodí řeky
No.: 234Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
V. Novák
Letní krajina
No.: 281861Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)