Různí autoři

LIST OF AUTHORS

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 752

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:14

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 753

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:15

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: …

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 754

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:16

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 755

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:17

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    No.: 756

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Soubor loutkářských exlibris

    No.: 72

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 30. 05. 2024 15:11

    8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    No.: 238830

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:44

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.