Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
U rybníku
No.: 281854Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:14
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)