Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Loď s vesly

    No.: 376

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    No.: 243392

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:35

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 6.000 CZK (223 €)