Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
(1902-1963)
Srbsko