J. Raisinger
Makové pole
No.: 230Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:49
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Makové pole