Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    No.: 24

    Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:23

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    No.: 25

    Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:24

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 70.000 CZK (2.917 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    No.: 38

    Auction price: 185.000 CZK (7.709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:37

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Current price: 185.000 CZK (7.709 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Dark

    No.: 281288

    Auction price: 170.000 CZK (7.084 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 16:13

    oil, canvas, 2005, 160 x 150 cm, signed lower/right I. Ouhel 05, bar, Galerie Gema label on the back, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 170.000 CZK (7.084 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rhythms

    No.: 281304

    Auction price: 176.000 CZK (7.334 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 16:29

    oil, canvas, 2008, 155 x 160 cm, sign. on reverse Ivan Ouhel, bar, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 176.000 CZK (7.334 €)