Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    4x podpis

    No.: 306

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 20:07

    katalog, 21,5 x 21 cm, soubor tří autorem podepsaných katalogů a jedna podepsaná pohlednice kostela sv. Jíří, pův. sešity, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Plachentice

    No.: 258026

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 01. 2022 14:20

    ocelorytina, 7,3 x 7 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Gerard de Nerval: Chiméry

    No.: 260519

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 08:34

    bibliofilie, 14x9 cm, signovaná obálka ocelorytem J. Švengsbír, reprodukovaný frontispis Fr. Tichý, podpis překladatele Jan Tomeš, vydal Odeon, Praha 1966, bez vazby s obálkou v kartonových deskách, 41 s., obálka mírně zažloutlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 260575

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:30

    bibliofilie, 13 sign. autorských ocelorytin J. Švengsbíra, PZO Škodaexport, nedat., texty v několika jazycích, volné listy v papírovém přebalu, přebal zašpiněný a pokrčený, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, …

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    No.: 260792

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 13:07

    katalog, 21 x 15 cm, 1x přiložená sign. ocelorytina, podpis autora na titl. straně, vyd. ČSVU, Praha, 1959, pův. brož, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Pět rytin

    No.: 260808

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 13:23

    5x rytina, 15 x 20,5 cm, 5x signovaná rytina J. Švengsbír, listy poházejí z bibliofilie Veliký koncert, r. 1976, volné listy, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice (Ex libris R. Chocenský)

    No.: 249207

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 21:56

    ocelorytina, 4,8 x 2,2 cm, DU značeno v desce JAŠ, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 80 CZK (4 €)