Akty

    No.: 266386

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:38

    4 x počítačový tisk, 70. léta, 68,3 x 58; 68,5 x 65; 68 x 67,5; 68 x 41,5 cm, na všech grafikách hnědé skvrny / pruhy, při okrajích otrhaný a politý papír,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Mořský svět

    No.: 266387

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:39

    serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Ženský akt

    No.: 266388

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:40

    akvarel, papír, 1977, 35 x 26 cm, sign. PD, rám

    Večer pro vodu

    No.: 266389

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:41

    uhel, křída, papír, 1950, 58,5 x 54,5 cm, monogr. PD FB 19520, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Abstraktní kompozice

    No.: 266390

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:42

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Horské údolí

    No.: 266391

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:43

    olej, plátno, 1955, 45,5 x 55,5 cm, sign. PD J. Klardney 1955

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Klanění tří králů

    No.: 266392

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 09:44

    linoryt, 2000, 16 x 11 cm, sign. DU Honza

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Letní krajina

    No.: 225391

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 16. 08. 2022 18:11

    olej, karton, 35 x 48,5 cm, sign. LD nečitelně, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    No.: 259500

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 18:48

    oil on canvas, 66,3 x 87 cm, signed lower/left Ma, rám, frame damaged,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Věž pod sněhem

    No.: 261860

    Planned termination: 22. 08. 2022 19:08

    olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky,

    Na nábřeží

    No.: 261865

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 19:10

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    V parku

    No.: 263379

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 19:36

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Hráči karet

    No.: 266763

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 20:38

    lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Ryby

    No.: 266771

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 20:54

    suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Kostelní věž

    No.: 249252

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 21:58

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    No.: 249282

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 22:10

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Hřib

    No.: 249296

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 22:14

    uhel, papír, 1973, 19 x 14 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Mrazík

    No.: 250932

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 08. 2022 22:54

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD ,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Wien I

    No.: 228826

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 18:56

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 19:04

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 19:10

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Ptáčci

    No.: 232753

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 19:12

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 19:28

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 20:08

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 20:40

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 20:44

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 245364

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 20:56

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 20:58

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    No.: 246709

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 21:16

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Na ulici

    No.: 260212

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 08. 2022 23:02

    linoryt, 1956, 20,8 x 19,2 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)