• Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    36 pohledů na Fuji

    No.: 586

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    barevný dřevoryt, 33 x 19,5 cm, značeno LD 2 x razítkem dílny, rám, poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • .

    Vysvětlivky k poezii Čchu

    No.: 597

    Auction price: 4.000 CZK (143 €)

    6 ks sborníků v tradiční čínské vazbě nití, čínský světlotisk, 1953, 19,7 x 13,9 x 5,5 cm, 6 svazků, země původu: Čína , pouzdro na hřbetě vybledlé a uvnitř pouzdra místy zahnědlé skvrnky, sborníky ve vynikajícím stavu,

    Current price: 4.000 CZK (143 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Živno Banka

    No.: 615

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    bibliofilie, báseň a linoryt EA Hruška, 1925, ex. 30/33, brožura, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Erotika

    No.: 614

    Auction price: 1.100 CZK (40 €)

    11x linoryt, 16 x 11 cm, 10 linorytů na volném papíře, 1 linoryt na papírovém přebalu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (47 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Rakev

    No.: 637

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 4,9 x 4,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    No.: 636

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris Eva Bubelová

    No.: 635

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 7 x 5,7 cm, PD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Slovensko v drevorytoch

    No.: 650

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    bibliofilie, 16 barev. dřevorytů v příloze, velký barev. titulní dřevoryt, 8 barev. dřevorytů v textu, 2 koncové viněty, barev. dřevoryt závěru,na patitulu monogram a podpis K. Vik, text Dr. Vojtěch Tilkovský, úprava J. Macák, tisk z původních desek Severografie Turnov,vydal SVKL, Bratislava 1958, …

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Malířovy dojmy a vzpomínky z Ceylonu a Indie

    No.: 215

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    kniha, podpis Ot. Nejedlého v titulu, vydal Fr. Borový, Praha 1923, polopl. vazba, 304s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of A. Slavicek, F. Engelmuller

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Osm dní

    No.: 214

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    kniha, podpis J. Seiferta, il. J. Čapek, typo O. Hlavsa, vydal Čs. spisovatel, Praha 1969, brož s ob., 32s., velmi dobrý, ob. lehce zašlá a drobně poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Pražské pavlačové anekdoty

    No.: 213

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    kniha, podpis B. Hrabala v titulu, vydala Pražská imaginace, Praha 1994, brož., 75s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Miloslav Stingl

    Indianer ohne Tomahawks

    No.: 212

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Chata v jezerní kotlině

    No.: 219

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    sešit, 27 x 20,5 cm, podpis J. Foglar, vyd. Albatros, Praha, 1989, sešit, 78s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Edvard Beneš

    (1884-1948)

    Šest let exilu

    No.: 218

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    kniha, 20,5 x 13,5 cm, podpis E. Beneš na patitulu, vyd. Orbis, Praha, 1947, pův. clpl. vazba s obálkou, 486s., obálka opotřebena jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Eduard Bass

    (1888-1946)

    Divoký život Alexandra Staviského

    No.: 223

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    kniha, 20,5 x 13 cm, podpis s věnováním E. Bass na titl. listě, vyd. F. Borový, Praha, 1934, pův. brož, 269s., poškozený hřbet, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Karel Čapek

    (1890-1938)

    Kritika slov

    No.: 208

    kniha, podpis K. Čapka na patitulu, úprava a značka v titulu J. Čapek, 2. vydání, 162. sv. Aventina, vydal Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1927, pl. vazba, 78 s., velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Absolutní opona

    No.: 207

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    katalog, katalog tvorby, podpis s dedikací R. Pilař, vložený dvoulist se studií V. Čihákové-Noshiro, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Fr. Dvořák: Kamil Lhoták

    No.: 206

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    kniha, podpis K. Lhotáka a Fr. Dvořáka s dedikací, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1985, 182.s, 127 bar. příloh, pl. vazba s ob., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lid slovanských zemí v obrazech

    No.: 205

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    kniha, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Rukopis

    No.: 199

    Auction price: 7.000 CZK (250 €)

    inkoust, pergamen, 56 x 44,5 cm, latinský rukopis na pergamenu, opis darovací listiny z Padovy z konce 15. století, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (250 €)