Páže
No.: 113Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 24,5 x 20 cm, rám, zkrakelováno
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Dívka v kroji
No.: 308Auction price: 1.000 CZK (42 €)
olej, karton, 40. léta, 14,4 x 20,5 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)