• Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava (P.F. 1992)

    No.: 242854

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:16

    litografie, 1991, 17 x 10 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of Th…

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava s větví (P.F. 1989)

    No.: 242855

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:17

    litografie, 1988, 16 x 8 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of The…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    No.: 242860

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:18

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek ,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    No.: 242923

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:19

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    No.: 242938

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:20

    akvarel, tužka, papír, 22,5 x 28 cm, zažloutlý papír, na papíru dvě menší hnedé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    No.: 242955

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:21

    barevná akvatinta, lept, mezzotinta, 23,8 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Karlův most

    No.: 242958

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:22

    barevná akvatinta, lept, 18 x 22,8 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička v Praze

    No.: 242959

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:23

    barevná akvatinta, lept, 19,5 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Mlýn

    No.: 242963

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:24

    tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:25

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    No.: 242969

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:26

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Déšť nad polem

    No.: 242970

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:27

    dřevoryt, 6,9 x 11,8 cm, značeno LD v desce J. Hrubý, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:28

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    No.: 242973

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:29

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:30

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:31

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Neznámy autor

    Lodě (Galere a la Voile)

    No.: 242979

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:32

    lept, 6,2 x 7,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Bezhlavý

    No.: 242981

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:33

    suchá jehla, 1989, 9,7 x 7,6 cm, sign. PD Olga Čechová, na dvojlistu s básní od Olgy Čechové, vzadu na papíře: Věnováno účastníkům valné hromady Spolku sběratelů a přátel exlibris v Praze 31. 3. 1990,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:34

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:35

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    No.: 242985

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:36

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    No.: 242986

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:37

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    No.: 242988

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:38

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    No.: 243125

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:39

    kolorovaný dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter), uprostřed přeloženo, při okrajích skvrny od vody,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Sebastian Münster

    Cheb / Eger

    No.: 243126

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:40

    dřevoryt, 1580, 25 x 33,4 cm, značeno PD ve dřevě HK (Kaspar Hofreuter),

    Karlovy Vary

    No.: 243260

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:41

    mědirytina, 18,5 x 28,3 cm,

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    No.: 243332

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:42

    linořez, novější otisk z původní matrice, 11,1 x 7,7 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Bežící zajíc

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:43

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1920, 9 x 8,3 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize F. Jammes: Román zajícův,, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Second…

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:44

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:45

    Current price: 500 CZK (19 €)