• Jan Charles Vondoruš

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    No.: 364

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 29. 07. 2020 15:00

    lept, 1932, 22 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Sedící dívka se zrcadlem

    No.: 363

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    litografie, 1957, 14,5 x 10,6 cm, sign. DU Tichý 57, rám, č. 292, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Plakát k výstavě M. Š. (skica)

    No.: 362

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD M. Švabinský, 28 tisků!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech…

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Roby v Liptově

    No.: 361

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    fotografie, 18 x 28,3 cm, rám, , the member of SCVU

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Arabská krajina

    No.: 360

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    lept, 19 x 27,9 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , studied at the private school of H. Knirr in Munich and The Academy of Fine Arts in Munich

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Le Cantique des Cantiques

    No.: 359

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    dřevoryt, 23 x 22 cm, značeno PD ve dřevě Kupka, rám, , the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

  • O. Kaufmann

    Notre-Dame

    No.: 358

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    akvatinta, 17,1 x 15 cm, sign. PD OKaufmann, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Staropražská ulice

    No.: 357

    kolorovaný lept, 16,8 x 11,5 cm, sign. DU Karel Chaba, rám, , the private study

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Palackého most v Praze

    No.: 356

    litografie, 1983, 9,5 x 45,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 83, 65/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Tomáš Švéda

    No.: 355

    Auction price: 7.000 CZK (260 €)

    tempera, papír, 1985, 63 x 44,2 cm, sign. PD T. Švéda 1985, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 7.000 CZK (260 €)

  • Jan Svoboda

    Dělení listu

    No.: 354

    Auction price: 31.050 CZK (1.150 €)

    olej, plátno, 85 x 95 cm, sign. PD SVoBoDa, rám

    Current price: 31.050 CZK (1.150 €)

  • Ivan Novosad

    Z města II.

    No.: 353

    email, laky, akryl, sololit, 1993, 100 x 70 cm, sign. PD I. Novosad 93, rám, vzadu popsáno, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Planoucí skvrny

    No.: 352

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    olej, lepenka, 1987, 61 x 61 cm, sign. LD J. Krejčiřík 87, rám, vzadu popsáno, the disciple of prof. Makovsky and E. Milen, member of the group Q, SCSVU

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pohled do kraje

    No.: 351

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    akvarel, papír, 1954, 25,2 x 57 cm, sign. LN V. Hejna 1954, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…

    Current price: 2.200 CZK (82 €)

  • Jiří Havlík

    Postavy

    No.: 350

    Auction price: 11.000 CZK (408 €)

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 11.000 CZK (408 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1894-1984)

    Dítě

    No.: 349

    Auction price: 4.500 CZK (167 €)

    akvarel, tužka, papír, 1942, 19 x 19 cm, monogr. PD MFK 1942, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (167 €)

  • Karel Svolinský

    No.: 348

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    akvarel, papír, 28,8 x 19, 7 cm, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Ota Janeček

    Sedící žena

    No.: 347

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    uhel, papír, 1967, 67 x 44 cm, sign. PD Ota Janeček 67, rám, rozklížený rám, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Růžena Helebrantová - Lieslerová

    Surrealistická koláž

    No.: 346

    tempera, běloba, tuš, koláž, papír, 1967, 43 x 26 cm, sign. LD Helebrantová 67, rám, Autorka žije a pracuje v Praze. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru Hany Vlkové a Václava Menšíka. Kromě výtvarné tvorby se věnovala i jazzovému zpěvu, ve kterém u nás značně vynikala a byla při…

  • Petr Ferebauer

    Letní večer - železnice

    No.: 345

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    olej, deska, 118,5 x 100,5 cm

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    No.: 344

    Auction price: 3.700 CZK (138 €)

    tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, , the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group…

    Current price: 3.700 CZK (138 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    No.: 343

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    No.: 342

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    No.: 341

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Myslivec

    No.: 340

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    akvarel, tuš, papír, 1987, 26 x 26,3 cm, sign. PD Vaca 87, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied and Advertising Graphic at The Rotter Atelier in Prague, the disciple of prof. E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    No.: 339

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze, zrestaurováno, papír mírně zvlněný

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Svolinský

    Kočka

    No.: 338

    akvarel, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Arti…

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Postava

    No.: 337

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    akvarel, papír, 39 x 28,5 cm, sign. PD Seydl/dnes, rám, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Mravenec

    No.: 336

    tužka, akvarel, papír, 6 x 20,5 cm, sign. PD Seydl, pasparta, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Kvetoucí sad

    No.: 335

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    tempera, lepenka, 54 x 72 cm, sign. LD A. Zábranský, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 9.000 CZK (334 €)