• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 16

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:15

    Current price: 1.201 CZK (43 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    No.: 17

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:16

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:17

    Current price: 1.001 CZK (36 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    No.: 19

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 04. 06. 2020 18:18

    Current price: 1.301 CZK (47 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vít Obrtel

    (1901-1988)

    V. Nezval: Diabolo

    No.: 674

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:00

    bibliofilie, obálka a úprava V. Obrtel, ex. 239/550, ed. Olymp, sv. 5, vytiskla Legiografie, vyd. Nakladatelství Vaněk & Votava, Praha, 1926, brož, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích V.

    No.: 675

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:01

    bibliofilie, sign. litografie, suchá jehla, reprodukce a seznam graf. díla V. Strettiho, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1942, napsal Arthur Novák, úprava M. Kaláb, Ex. 10/280, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    No.: 676

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:02

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Leon Barry: Děd

    No.: 677

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:03

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Marie Marešová

    (1924-2000)

    V. Říha: Růženec

    No.: 678

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:04

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Radovánky nevinných dítek o vánocích od Jakuba Jana Ryby

    No.: 679

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:05

    bibliofilie, 1934, 26,5 x 21,5 cm, ilustrace a typografická úprava Karel Svolinský, vydal Spolek českých bibliofilů 1934, mírně poškozený přebal, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Holl…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dobrovolský

    (1895-1942)

    Listina krále Vladislava

    No.: 680

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:06

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Stvoření světa

    No.: 681

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:07

    16 x ofset, 32,7 x 24,5 cm, vše značeno v tisku Jean Effel, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1919)

    Involuce nitra

    No.: 682

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:08

    10 grafických listů, 1977, cca 25,5 x 12 cm, sign. PD Procházka 77, 10 číslovaných exemplářů, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Útěcha srdce

    No.: 683

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:09

    bibliofilie, kolem 1902, 15 x 11 cm, modlitby pro vzdělané paní a dívky české, Praha, česká grafická společnost Unie, sepsal Xaver Dvořák, barevná ilustrace ve frontispisu, dvoubarevné ilustrace a secesní výzdoba každé stránky Hugo Böttinger, 515 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    In memoriam

    No.: 684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:10

    bibliofilie s devíti linoryty, 1987, 32 x 15 cm, 199, In memoriam Marie Chadimové - Martinové vytiskl Jiří Chadima, Praha, 1987, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Petr Bezruč - Desítky života Macharova

    No.: 685

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:11

    bibliofilie s pěti litografiemi, 1934, 30,5 x 20,5 cm, 196, Moravská Ostrava 1934, počet stran 27, volné listy v kartonovém obalu, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Hojden

    (1893-1975)

    Havířské písně

    No.: 686

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:12

    bibliofilie, 1972, 30,3 x 24 cm, Příbram, 1972, volné listy, mírně zašpinený obal, mírně ohnuté rohy obalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Charles de Coster: Flanderské legendy

    No.: 687

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:13

    bibliofilie s původními dřevoryty, 1941, 25 x 19,9 cm, přeložil Jaroslav Zaorálek, slovo o autorovi napsal Vojtěch Jirát, třiceti jedním dřevorytem vyzdobil Karel Štika, typograficky upravil Oldřich Menhart, Jansonovou latinkou vytiskl Karel Kryl v Kroměříži, vydal ELK v Praze, 1941, počet stran 136…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    No.: 688

    Auction price: 7.800 CZK (279 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:14

    29x lept, 1935, 58 x 40 cm, vše signováno, 14/15, velikost leptů 31 x 20 až 28 x 40, soubor třiceti leptů (jeden chybí), vydáno autorem s jeho předmluvou v omezeném počtu 15 číslovaných a podepsaných exemplářů, Praha 1935, volné listy v poloplátěném přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the dis…

    Current price: 7.800 CZK (279 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Starohanácké písně

    No.: 689

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:15

    bibliofilie, 1929, 6,2 x 3,6 - 17,9 x 11,8 cm, sign. LD Karel Minář, Starohanácké písně Jana Kužníka z Muzy moravské vydané 1813 Tomáše Fryčajem se třemi dřevoryty Karla Mináře (z toho jeden na obálce), Kroměříž 1929, mírně zašpiněný přebal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M.…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jou Hloucha

    Pohádky japonských dětí

    No.: 690

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:16

    kniha, 25 x 18,2 cm, Zemědělské knihkupectví A. Neubert v Praze 1926, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Vzpomínka na naše mládí

    No.: 691

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:17

    bibliofilie se dvěmi suchými jehlami, 1976, 29,5 x 19,5 cm, sign. na frontispise Jan Bauch, 138/150, pro Spolek Českých bibliofilů vydalo nakladatelství Restaurace a jídelny, Praha 2001, volné listy v papírovém přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner a…

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    No.: 692

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:18

    soubor 7 vlastních exlibris, 2005, 21 x 10 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: M. Bauer, D. Benešová, M. Lesařová - Roubíčková, M. Manojlín, A. Odehnal, P. Ptáček, K. Šafář, soubor by vydán v nákladu 110 výtisků u příležitosti valné hromady SSPE konané v Praze 2005, Provenance: Antiquarian Dlážd…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Soupis knižních značek

    No.: 693

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:19

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 1977, 20,5 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal SSPE v Praze 1977 v počtu 150 výtisků, 24. str., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Karel Šiktanc - Muž a žena

    No.: 694

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:20

    bibliofilie se šesti dřevořezbami, 1992, 20 x 12 cm, signováno v tiráži B. Kobeckým a K. Šiktancem, vydal Památník národního písemnictví v Praze 1992, volná vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    J. S. Bach - O pokojné mysli

    No.: 695

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:21

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 21 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal dr. Sl. Vencl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    Fráňa Šrámek - Sobotka uprostřed cesty

    No.: 696

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:22

    bibliofilie s osmi grafikami, 2003, 21 x 11 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: A. Antonová, J. Bouda, M. Houra, J. Kábrt, J. Kaiser, J. Kavan, M. M. Šechtlová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy III. - Arno Nauman

    No.: 697

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:23

    katalog grafik, 1941, 28 x 20,5 cm, jednotlivé listy signovány, 37/270, připojen dřevoryt Starý mlýn, rytina B. Smetana a lept Na kraji doubravy, vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha 1941, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Z Homérovy Odysseie

    No.: 698

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:24

    bibliofilie, 30 x 21,5 cm, signováno v tiráži, 80/200, litografie A. Strnadela, vydal Klub zaměstnanců léčebného fondu, Praha 1937, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Čáka

    Horní města v Československu

    No.: 699

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:25

    bibliofilie, 29,5 x 21 cm, dvanáct heraldických kreseb Jana Čáky, vydal komitét symposia Hornická Příbram ve vědě a technice, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)