• Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Happy New Year 71

    No.: 253027

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:47

    fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5,  ”Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70”, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artis…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Z ateliéru (novoročenka)

    No.: 253028

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:48

    fotografie, fotografie, 1960, 19,9 x 17,7, vzadu P.F. 61 osobní přání s podpisem a s dovětkem o svém pobytu v nemocnici a přerušení práce., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Fuka

    (1926-1977)

    Novoročenka 1954

    No.: 253029

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:49

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Kolektiv autorů

    Stereofotografie

    No.: 253030

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:50

    20x fotografie, 8,5 x 18 cm, 20x čb. fotografie pro stereoskop s portréty divadelních herců ze začátku 20. století, vyd. B. Kočí, Praha, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Čestmír Šíla

    (1924)

    Kuks

    No.: 253031

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:51

    10x fotografie, 23,5 16,5 cm, 10x bromostříbrná fotografie Č. Šíla, Státní památková správa Praha, nedat., lehké prohnutí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Vilém Reichmann

    No.: 253032

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:52

    fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií s průvodním textem Aleny Šlachtové, obálka Libor Fára, vyd. Pressfoto, Praha, 1984, edice Mezinárodní fotografie, sešit a volné listy v obálce, obálka opotřebena, lehce poškozena na zadní straně, fotografie ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážd…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Vídeň

    No.: 253033

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:53

    5x bromostříbrná fotografie, 20 x 27 cm, vyd. Kilophot, Wien, 1913 - 1920, lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kolektiv autorů

    Mandžusko ve fotografii

    No.: 253034

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:54

    kniha, 27 x 21,5 cm, fotografické publikace, množství čb. fotografií, vyd. R. 1938, popisky ve více jazycích, brož. vazba, sešito provázkem, lehce opotřebená vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Wolfgang Adolf Gerle

    (1781-1846)

    Prag und seine Merkwürdigkeiten. Ein Wegweiser für Fremde.

    No.: 253035

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:55

    kniha, průvodce Prahou poloviny 19. století, německy, tištěno frakturou, mapa Prahy včetně jejího opevnění, Borrosch & André Verlag, Prag 1846, 169s., platěná vazba, kartonové desky, stránky zažloutlé, zatekliny, dobře čitelné, celkový stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Franz Karl Wolf

    (1764-1836)

    Paul Nettl: Der Prager Kaufruf

    No.: 253036

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:56

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ferdinand Deml

    (1902-1974)

    Prager Akademiker-führer

    No.: 253037

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:57

  • Antonín Podlaha

    (1865-1932)

    Chrámový poklad u sv. Víta v Praze. Jeho dějiny a popis

    No.: 253038

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:58

    kniha, popisný a historický průvodce svatovítským pokladem šest. Ant. Podlaha a Ed. Šittler, soupis a obsah jednotlivých dochovaných inventářů, 80 obr. tabulí, některé barevné, 94 vyobr. v textu, vyšlo nákladem Dědictví sv. prokopa, Praha 1903, zdobená polokož. vazba se zlacenými ornamenty, 308 + 10…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    No.: 253039

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 18:59

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Malý

    (1874-1935)

    Krásy Republiky československé

    No.: 253040

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:00

    kniha, 49,5 x 35 cm, 110 reprodukce V. Malý, slovem doprovází Dr. K. Herain a Dr. F.X. Harlas, grafická úprava akd. malíř Jindřich Hlavín. nakl. Kratochvíl a spol., Praha, 1919-1923, rozměry obrázků 31x23 cm, polokožená převazba, kniha v kart. pouzdře, odřený kožený hřbet, pěkný stav, Provenance: An…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Friedrich Umlauft

    (1844-1923)

    Österreich's Land und Leute in Wort und Bild

    No.: 253041

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:01

    kniha, 1908, 28 x 36 cm, množství čb. fotografických vyobrazení a 12 barevných stran s vyobrazenním národních krojů, vyd. K. K. Universitäts-Buchhandlung Georg Szelinski, Wien, orig. celoplátěná zdobená vazba, vazba více opotřebená a zašlá, natržená tapeta na vnitřních deskách, zachovalý stav, Prove…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Prospect des Churfürstlichen Pfältzischen Resident Schlosses und Lustgartens zu Heidelberg

    No.: 253042

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:02

    mědirytina, 1643, 24,5 x 34,7 cm, list z Merianova Theatrum Europaeum zpodobuje zámek v Heidelbergu, v pozadí je město a vlevo řeka Neckar, uprostřed slepený papír, na papíře převážně mimo tisk zahnědlé skvrny,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Franz Hogenberg

    (1535-1590)

    Cheb

    No.: 253043

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:03

    kolorovaná mědirytina, 14 x 46,3 cm, LD v kartuši: Egra urbs a fluvio, cui adiacet, dicta, olim imperio Romano, hodie vero Bohemiae regno subiecta: Ptolemaeo Monosgada vocatur,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Vue du Grand Canal du Palais Balbori - Benátky

    No.: 253044

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:04

    kolorovaná rytina, nalepeno na kartonu, 18. století, 26,7 x 39,6 cm, zažloutlý papír, při okrajích hnědé skvrnky,

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    No.: 253045

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:05

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    No.: 253046

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:06

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír,

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    No.: 253047

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:07

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír,

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    No.: 253048

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:08

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír,

    LÁbbaye de Port Royal des Champs, Paris

    No.: 253049

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:09

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    No.: 253050

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:10

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bressia Vulgo Bresse

    No.: 253051

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:11

    kolorovaná mědirytina, mapa, 39,5 x 52 cm, značeno LD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Mapa Bourgogne Comté de Brresse

    No.: 253052

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:12

    kolorovaná mědirytina, mapa, 42 x 51,5 cm, značeno PD: Amstelodami Apud Joannem Janssonium, uprostřed slepený, místy zahnědlý papír,

  • Nicolas Sanson

    (1600-1667)

    Mapa Le Cercle de Baviere

    No.: 253053

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:13

    kolorovaná mědirytina, mapa, 1704, 64,5 x 45 cm, značeno v kartuši, vytištěno v Paříži H. Iaillotem, uprostřed slepený papír,

    St. Omer v Artois, Francie

    No.: 253054

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:14

  • Johannes Janssonius

    (1588-1664)

    Cadurcium Vernaculé Quercy

    No.: 253055

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:15

    mědirytina, 1662, 38,5 x 50 cm, značeno PD v desce Amsterdami Guiljelmus Janssonius & Johannes Blaeuw Excudebant., podrobná mapa francouzské provincie, uprostřed město Cahors, vydal J. W. Blaeu v Amsterdamu, LD: Milliaria Gallica, při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, přeloženo

  • I. W. Engelman

    Mapa Bretagne a Normandie

    No.: 253056

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:16

    kolorovaná rytina, 1790, 53,5 x 75 cm, značeno PD Gestochen von I. W. Engelman in Wien., Neueste Generalkarte von Frankreich, Nach den bessten bisher bekantgemachten Karten und nach den in Frankreich gemessenen Triangeln, Verfasst von Herrn Cassini de Thury Mitglied der k. Akad. der Wiss. zu Paris. …