• Josef Steiner

    Západ slunce

    No.: 208398

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:20

    olej, sololit, 2000, 80 x 123 cm, sign. PD J. Steiner 2000, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vlak u rybníka

    No.: 208850

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:22

    tužka, kvaš, papír, 11,6 x 18 cm, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Reher

    Dolní Sokolovec

    No.: 208915

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:24

    tempera, papír, 1984, 48 x 68,5 cm, sign. PD Reher 84, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Horáček

    Odraz vesnice na hladině rybníka

    No.: 210718

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:26

    tempera, papír, 1974, 22,5 x 55 cm, sign. PD Horáček, utřžené rohy,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    No.: 213448

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:28

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 213900

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:30

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Orchidej (Ex libris Zdeněk Řehák)

    No.: 214283

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:32

    litografie, 1989, 16,5 x 8 cm, sign. PD Liesler, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Břízy

    No.: 214289

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:34

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Západ slunce

    No.: 214290

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:36

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka pod stromem

    No.: 215064

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:38

    kolorovaná sepie, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem a razítko: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    No.: 217210

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:40

    dřevoryt, 7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Z knih R. Klinkovského

    No.: 217212

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:42

    litografie, 7,5 x 5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris František Vaníček

    No.: 217238

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:44

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU,

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    No.: 217247

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:46

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    No.: 217274

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:48

    ocelorytina, 3,8 x 1,9 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:50

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Válka je...

    No.: 217405

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:52

    fix, papír, 19 x 29 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Muž a dva koně

    No.: 217413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:54

    tuš na papíře, 12 x 15 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Dva lazaři a důstojník

    No.: 217414

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:56

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Černý pasažér

    No.: 217415

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:58

    fix, papír, 15 x 19 cm,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Kominík

    No.: 217416

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:00

    fix, papír, 14 x 13 cm,

    Current price: 170 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Námořník

    No.: 217419

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:02

    fix, papír, 15 x 14 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Hodně štěstí!

    No.: 217632

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:04

    litoofset, 13 x 12,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vlastimil Toman

    No.: 217670

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:06

    linoryt, 1990, 8,6 x 13,4 cm, sign. PD V Toman 90,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Květina

    No.: 217692

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:08

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Podzimní krajina

    No.: 217696

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:10

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    No.: 217721

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:12

    dřevoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jiří Slavík , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Bohumír Čáp

    (1870-?)

    Harfenistka (Ex muzicis Břetislav Peterka)

    No.: 217736

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:14

    dřevoryt, 1944, 12,5 x 10 cm, PD značeno ve štočku Č, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    No.: 218137

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:16

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:18

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 80 CZK (4 €)