• František Krebs

    (1948-2003)

    Dvě ženy

    No.: 249574

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 18:12

    perokresba, papír, 21 x11,2 cm, sign. PD Krebs F.,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Krebs

    (1948-2003)

    No.: 249575

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 18:14

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-1949)

    Kostelní věž

    No.: 249576

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 18:16

    litografie, 9,4 x 6,5 cm, sign. PD B. Kozina, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Lisý

    Portrét muže

    No.: 249577

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 18:18

    tuš, papír, 1960, 27,2 x 19,3 cm, sign. LD P. Lisý 60, lehce zažloutlý papír, papír místy ušpiněn, , studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Zbojník

    No.: 249580

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 18:20

    dřevoryt, 11,5 x 6,6 cm, sign. PD J. Vodrážka, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • K. Skála

    Na louce

    No.: 249251

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:02

    tempera, papír, 1947, 23,3 x 33,5 cm, sign. PD K. Skála, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Kostelní věž

    No.: 249252

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:04

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Sekereš

    Jarní tání

    No.: 249253

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:06

    pastel, papír, 1964, 27,5 x 38 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Olomoucké kulturní léto

    No.: 249254

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:08

    tisk, plakát, formát A2 cm, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Albín Brunovský

    No.: 249256

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:10

    tisk, plakát, 30 x 48,5 cm, na zadní straně medailon autora v angličtině, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    No.: 249259

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:12

    tužka, papír, 1975, 20,5 x 14,5 cm, sign. LN Bělocvětov, poškozeno, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 249260

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:14

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka v šátku

    No.: 249261

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:16

    dřevoryt, 14,5 x 11,5 cm, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    Ilustrace k Rozina Sebranec

    No.: 249262

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:18

    litografie, 23,5 x 15 cm, papír při levém okraji zašpiněn a v rozích pomuchlán, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Ass…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V čajovně

    No.: 249263

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:20

    litografie, 22 x 16 cm, LD značeno v tisku vf, při horním okraji mimo tisk papír pomuchlán,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Červánky nad Pražským hradem

    No.: 249265

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:22

    litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, , the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oriantální služebná

    No.: 249266

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:24

    litografie, 13 x 8 cm, sign. PDV. Fiala,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Motýl

    No.: 249267

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:26

    litografie, 5,5 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Carl Jander

    Meissen, Albrechtsburg

    No.: 249268

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:28

    lept, 7 x 11 cm, LU značeno v tisku Carl Jander, berlín, vzadu upraveno jako pohlednice,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Kompozice (PF 69)

    No.: 249269

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:30

    serigrafie, 11 x 7,5 cm, sign. DU LRusek,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Štěch

    (1980)

    Strach

    No.: 249270

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:32

    akvatinta, 11,3 x 7 cm, sign. PD K. Štěch,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    No.: 249271

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:34

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Libor Wagner

    No.: 249272

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:36

    dřevoryt, 18,5 x 7 cm, dvojlist s pozvánkou Památníku národního písemnictví,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Řehoř Mendel

    No.: 249273

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:38

    mědirytina, 6,5 x 4 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Horská vesnice

    No.: 249275

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:40

    dřevoryt, 12 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Kostelní věže

    No.: 249276

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:42

    dřevoryt, 16,5 x 8,5 cm, sign. PD A. Hála, č. 5/15, , disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Racek

    No.: 249277

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:44

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    70

    No.: 249278

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:46

    litografie, 11,7 x 7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Knihovna lidové tvroby

    No.: 249279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klaun (PF 1955)

    No.: 249280

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:50

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids