• Micl

    (1969)

    No.: 250359

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:43

    litografie, 2018, sign. PD Micl 18, rám, 3/8, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Dějiny v hrách

    No.: 250360

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:44

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková

    Z cyklu České památky, Praha

    No.: 250361

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Miloš Michálek

    Vymezení

    No.: 250362

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:46

    linoryt, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 7/15,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Miloš Michálek

    Radikální řez

    No.: 250363

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:47

    linoryt, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek, č. 13/15,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Mikeš

    Bitva

    No.: 250364

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:48

    litografie, 1969, 24,3 x 44,3 cm, sign. PD Jan Mikeš 69, autorský tisk, the disciple of prof. J. Novak at The Secondary Technical School of Graphics in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    No.: 250365

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:49

    akvarel, papír, 1964, 42,3 x 61,4 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 64, rám, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    No.: 250366

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:50

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    No.: 250367

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:51

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    No.: 250368

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:52

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Müller

    No.: 250369

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:53

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    No.: 250370

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:54

    litografie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 57/127, při okrajích pokrčený papír, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

  • Jiří Načeradský

    Muži

    No.: 250371

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:55

    akvarel, tuš, papír, 42 x 58 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    No.: 250372

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:56

    tempera, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    No.: 250373

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:57

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    No.: 250374

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:58

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    No.: 250375

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 18:59

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský , sign. vzadu Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 250376

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:00

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 250377

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:01

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    No.: 250378

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:02

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Tři

    No.: 250379

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:03

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Zdeněk Nebeský

    (1907)

    Letní krajina

    No.: 250380

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:04

    olej, malířská lepenka, 62 x 77 cm, sign. LD Z. Nebeský, rám, the disciple of prof. F. Hladik, A. Kalvoda

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    No.: 250381

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:05

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    No.: 250382

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:06

    monotyp, 1975, 42,4 x 32,4 cm, sign. PD Rudolf Němec 1975, rám, lehce zvlněný papír, the disciple of prof. A. Strnadel

    No.: 250383

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:07

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    V parku

    No.: 250384

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:08

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Lokomotiva

    No.: 250385

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:09

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky,

    Podzim

    No.: 250386

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:10

    pastel, papír, 1944, 38,5 x 50,5 cm, sign. LD Pilner? 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Chlapec v čapce

    No.: 250387

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:11

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podzim

    No.: 250388

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 11. 2020 19:12

    akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)