Samota

    No.: 253844

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:14

    olej, karton, 14,5 x 16 cm, rám, mírně poškozeno,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Město

    No.: 253845

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:16

    akvarel, uhel, běloba, papír, 1907?, 45 x 30,5 cm, sign PD, rám,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Petrolejová lampa

    No.: 253846

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:18

    litografie, 21 x 4,4 cm, sign PD Chramosta, pasparta, 8/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Dom U dobrého pastiera

    No.: 253847

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:20

    litografie, 1997, 16,5 x 12 cm, sign PD Ivan Horyna 1997, rám, 16/200,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zvonící kašna a Belveder

    No.: 253848

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:24

    oceloryt, 11,7 x 12 cm, značeno PD J. Herčík, paspartra, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Barbora

    No.: 253849

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:26

    lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1910-1966)

    Střechy Starého Města a meterologická věž v Klementinu

    No.: 253850

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:28

    litografie, 16,6 x 11 cm, sign PD Jaroslav Kovář, pasparta, autorský tisk,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Novák

    (1888-?)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 253851

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:30

    lept, 12,8 x 10,1 cm, sign PD Jan Novák, pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Staroměstská věž Karlova mostu

    No.: 253852

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:32

    litografie, 1966, 13,5 x 20 cm, sign PD Cyril Chramosta, pasparta, autorský list,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ivan Horyna

    (1937-2009)

    Bratislava, Michalská ulice a Michalská brána/věž

    No.: 253853

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:34

    litografie, 1993, 30 x 17,5 cm, sign PD Ivan Horyna, rám, 109/200, mírně pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Výhled z okna na katedrálu sv. Víta

    No.: 253854

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:36

    litografie, 8,7 x 13,5 cm, sign PD Pavla Fořtová, pasparta, 52/200, , the disciple of H. Emingerova, Ema Krostova and Vaclav Jansa

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Imrich Smrek

    (1912-1997)

    Spišské pleso

    No.: 253855

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 02. 2021 21:38

    akvarel, tužka, papír, 12,1 x 17,5 cm, monogr. LD, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Hugo Boettinger

    (1880-1934)

    Z Jupiterovy hlavy se rodí PhDr. Minerva

    No.: 251599

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:00

    kombinovaná technika (tuš, tužka a akvarel), papír, 1926, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Dr. Desiderius 1926, rám, kresba Hugo Boettingera, který pro svou kreslířskou a karikaturistickou tvorbu používal pseudonym dr. Desiderius, z cyklu Revue Antika, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dláždě…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Preisler

    (1872-1918)

    Hlava ženy

    No.: 251600

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:01

    uhel, papír, 54 x 40 cm, při okraji drobná dírka na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. F. Ženíšek at the Academy of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Konůpek

    Milotická krajina

    No.: 251601

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:02

    tuš, akvarel, papír, 1932, 28 x 41,5 cm, sign. LD KPK 32, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • František Jakub

    (1875-1940)

    Na louce u lesa

    No.: 251602

    Auction price: 59.000 CZK (2.360 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:03

    olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám

    Current price: 59.000 CZK (2.360 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    No.: 251603

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:04

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD Paul Robert, rám, rám poškozen, protržené plátno v pravém horním rohu

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    No.: 251604

    Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:05

    olej, plátno, cca 1930, 35 x 45 cm, sign. LD Al. Kalvoda, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, disciple of Prof. J. E. Mařák at the Academy of Fine Arts in Prague, member JUV, SVU Manes and SVUM

    Current price: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Josef Písecký

    (1878-1954)

    Stodola mezi břízami

    No.: 251605

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:06

    olej, karton, 1915, 52,3 x 66,7 cm, sign. PD J. Pisecký 1915, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    No.: 251606

    Auction price: 90.000 CZK (3.600 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:07

    olej, karton, 27,5 x 31,5 cm, sign. PD Radimský, rám

    Current price: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1866-1949)

    Pohled od Sovových mlýnů

    No.: 251607

    Auction price: 10.800 CZK (432 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:08

    olej, karton, 39,5 x 32,5 cm, sign. PD Jaroslav Procházka, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 10.800 CZK (432 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Lokomotiva

    No.: 251608

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:09

    olej, karton, 50 x 65 cm, sign. PD Ronek, rám, Jaroslav Ronek (22. května, 1892 Praha-Vršovice – 1962) byl český malíř lokomotiv, nádraží, průmyslových objektů, ilustroval časopis Moře a plavba. Studoval soukromě u profesora Reisnera a prof. Jana Preislera v Praze. Nejčastějším námětem jeho obrazů b…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Nábřeží se schody

    No.: 251609

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:10

    olej, sololit, 40 x 116 cm, sign. PD František Říha, rám

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Oživení paláce I.

    No.: 251610

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:11

    koláž, papír, 1948, 15 x 21 cm, the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Sádrový portrét mé hlavy

    No.: 251611

    Auction price: 100.000 CZK (4.000 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:12

    olej, lepenka, 1940, 21 x 39,5 cm, sign. LD F. Hudeček 40, rám, vzadu popsáno autorem - Sádrový portrét mé hlavy (od Jaroslava Smrže - v majetku Jihočeské galerie na Hluboké na mosazné míse, vytvořené podle mého návrhu sochařem Jaroslavem Dittrichem. Ach,ty moje gypsová hlavo!, the disciple of pro…

    Current price: 100.000 CZK (4.000 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    No.: 251612

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:13

    tuš, papír, 1945, 19 x 14,5 cm, monogr. LD FH 25.I. 45, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Radar and Index

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava muže

    No.: 251613

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:14

    tuš, papír, 1947, 16 x 10 cm, sign. PD Hudeček 47, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Radar and Index

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét ženy

    No.: 251614

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:15

    tužka, papír, 1966, 20,4 x 14,5 cm, sign. PN Ladislav Zívr, přeložený papír, the member of Skupina 42

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    Svitky

    No.: 251615

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:16

    olej, email, plátno, 1979, 36 x 54 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 79, rám, Autor obrazů, ale také rozměrných a monumentálních realizací v tuzemsku i zahraničí je jedním z těch poválečných žáků Emila Filly, kteří již krátce po studiích na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v padesátých letech minulé…

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Toaleta

    No.: 251616

    Auction price: 85.000 CZK (3.400 €)

    Planned termination: 17. 02. 2021 16:17

    bronz, v. 44,5 cm, č. 1/5, pozdější odlitek, odlito z původního sádrového modelu v roce 2003 v počtu 7 kusů, certifikát přiložen, původní sádra z r. 1911 pochází z pozůstalosti fotografa Eugena Wiškovského, reprodukováno: soupis NG 1995/96 str. 187, soupis č. 37, studied at The Secondary Technical S…

    Current price: 85.000 CZK (3.400 €)