• Ivan Novosad

    Spirály

    No.: 190898

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:31

    linořez, 2009, 13 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Stopa v mléčné dráze

    No.: 190899

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:32

    linořez, 2014, 15,5 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 16/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šaty

    No.: 190900

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:33

    linořez, 2009, 22,5 x 14 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Šíje

    No.: 190901

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:34

    linořez, 2010, 16 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    No.: 191088

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:35

    litografie, 14,5 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/33, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboňské rybníky

    No.: 191090

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:36

    litografie, 12 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 52/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Novosad

    Hrozen

    No.: 191100

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:37

    lino-cut, 13 x 16 cm, signed RD I. Novosad, no. 13/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Miloš Sláma

    Zahrady I

    No.: 191105

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:38

    lino-cut, 2005, 10,3 x 10,3 cm, signed RD M. Sláma 05, no. 37/40, artist´s label on back, the disciple of prof. I. Brtna, M. Kunova and Z. Vimr at The Art School of V. Hollar

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Milan Němec

    Koruna

    No.: 191106

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:39

    copperplate, 8 x 6 cm, sign. RD M. Němec, n. 55/200

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Milan Němec

    Pohár

    No.: 191112

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:40

    copperplate, 1999, 11 x 7,5 cm, signed RD M. Němec, no. 13/100

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Kostič

    Altán

    No.: 191144

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:41

    dry point, 8 x 7,5 cm, signed on right Andrej S. K., no. 18/50

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Periferie

    No.: 191175

    Auction price: 420 CZK (17 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:42

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 85/100, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 420 CZK (17 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    No.: 191389

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:43

    litografie, 2015, 13,5 x 11 cm, sign. PD Jelen 2015, č. 19/19, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam III.

    No.: 195209

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:44

    fix, paper, 1970, 20 x 28,5 cm, sign. LD Mocek 29.9.71, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    No.: 195210

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:45

    aquarelle, ink, paper, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. RD Mocek 65, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Mocek

    Dav

    No.: 195211

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:46

    pen, ink, paper, 1965, 17 x 11,5 cm, sign. RD Mocek 65, the disciple of prof. J. Sacha

  • Jiří Mocek

    Deníková záznam II.

    No.: 195213

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:47

    pen drawing, paper, 1970, 19 x 18,5 cm, sign. DM Mocek 27.9.70, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Mocek

    Politická realita

    No.: 195214

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:48

    colour pen drawing, paper, 1969, 33 x 22 cm, sign. RD Mocek 68, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Mocek

    Studie

    No.: 195216

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:49

    ink, paper, 1970, 6,5 x 31 cm, sign. DM Mocek 11.2.70, the disciple of prof. J. Sacha

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    Z cyklu Vztahy

    No.: 195569

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:50

    charcoal, paper, 70 x 100 cm

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Lukáš Trnka

    (1978)

    No.: 195571

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:51

    chalk, paper, 70 x 100,5 cm, sign. back Lukáš Trnka 2013

  • Helena Vanišová

    Zátiší s karafou

    No.: 196985

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:52

    olej, plátno, 2016, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišován 16, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Helena Vanišová

    Tajemství hory

    No.: 199624

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:53

    olej, plátno, 1987, 70 x 100 cm, sign. LD Vanišová 87, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Herec

    No.: 203048

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:54

    akryl, plátno, 2010, 70 x 50 cm, sign. PD R. MUŽÍKOVÁ 10, multižánrová umělkyně

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Kavárna

    No.: 203052

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:55

    akryl, plátno, multižánrová umělkyně

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Roman Trabura

    Les

    No.: 205831

    Auction price: 7.600 CZK (304 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:56

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 29 x 41,5 cm, sign. vzadu Roman Trabura

    Current price: 7.600 CZK (304 €)

  • Alois Nožička

    Ty grafitti

    No.: 209724

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:57

    digital photo, 2003, 27,2 x 20,4 cm, sign. aback Nožička 2003, author´s print, studied at The Secondary School of Arts in Brno, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Helena Vanišová

    Lesní zákoutí

    No.: 211316

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:58

    kombinovaná technika, papír, 19 x 9 cm, rám, vzadu štítek s popisem, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Eva Ševčíková

    Vítr

    No.: 211807

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:59

    akvarel, sololit, 28,5 x 50,5 cm, sign. PD ave

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Flora

    No.: 213158

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:00

    olej, sololit, 60 x 90 cm