• Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    No.: 221023

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:38

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    No.: 221025

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:39

    dřevoryt, 16,8 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles Unive…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    No.: 221026

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:40

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Rybník

    No.: 221028

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:41

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    No.: 221029

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:42

    olej, karton, 16,5 x 43,5 cm, sign. LD Šilhán M., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    No.: 221030

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:43

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jan Konůpek

    Noční scéna

    No.: 221219

    Auction price: 4.200 CZK (150 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:44

    charcoal, pastel on paper, 29 x 21,5 cm, monogr. PD KpK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 4.200 CZK (150 €)

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    No.: 221370

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:45

    oil on canvas, 41 x 56 cm, signed lower/right V. Miller, rám, slightly damaged frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    No.: 221441

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:46

    lithography, 2010, 40 x 60 cm, signed lower/right MICL 12, rám, artist's proof, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Jiří Suchý

    Spánek

    No.: 221446

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:47

    lithography, 24,5 x 16,5 cm, signed lower/right Jiří Suchý, rám, no. 78/120, slightly damaged frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    No.: 221667

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:48

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena na oslu

    No.: 221686

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:49

    dřevoryt, 36,5 x 29 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 650 CZK (24 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    ExLibris

    No.: 221767

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:50

    litografie, 1997, 13,8 x 9 cm, sign. PD Olga Čechová 97, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Tras…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    No.: 222009

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:51

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Statek

    No.: 222013

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:52

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Příbramská

    Baletka

    No.: 222015

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:53

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (125 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:54

    Current price: 3.500 CZK (125 €)

  • Castrillo

    No.: 223785

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:55

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    No.: 223786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:56

    litografie, 29,3 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    No.: 223787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:57

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    No.: 223790

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:58

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    No.: 223792

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 14:59

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Estimate: k CZK

    Utrecht

    No.: 223794

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:00

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Gisele Reisser

    No.: 223809

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:01

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    No.: 223810

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:02

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    No.: 223811

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:03

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    No.: 223812

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:04

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:05

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Estimate: k CZK

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    No.: 223816

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:06

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    No.: 224014

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 07. 2020 15:07

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)