• Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    No.: 239630

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:20

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    No.: 239631

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:21

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    No.: 239989

    Auction price: 35.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:22

    oil on carton , 1901, 30 x 40 cm, signed on lower/left LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    No.: 240124

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:23

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    No.: 240129

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:24

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Hynais at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    No.: 240945

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:25

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    No.: 240946

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybík

    No.: 240952

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:27

    litografie, 1943, 31,5 x 30,5 cm, sign. PD MHolý 43, č. 164/300, LD slepotiskové razítko ELK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda…

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Estimate: k CZK

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Nevítaná společnost

    No.: 241347

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:29

    tuš, papír, 31 x 41,5 cm, monogr. PD A., rám, ilustrace do časopisu Dobrá kopa; humoristický časopis, vydával B. Kočí v Praze od roku 1907 - 1914, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art associa…

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    No.: 242487

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:30

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    No.: 242488

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:31

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242489

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:32

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242490

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:33

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • J. Novotný

    Inverze

    No.: 242671

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:34

    mixed media, 20 x 17,5 cm, monogrammed LD NJ, rám, artist´s label with describtion on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (215 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:35

    Current price: 6.000 CZK (215 €)

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    No.: 243293

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:36

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    No.: 243294

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:37

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    No.: 243296

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:38

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Jaro

    No.: 243297

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:39

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Emma Srncová

    První pusa

    No.: 243299

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiří David

    Střecha

    No.: 243300

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:41

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

  • Jiří David

    Proti slunci

    No.: 243302

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 15:42

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 2.000 CZK (72 €)