Krajské město Kouřim

    No.: 252323

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:03

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    No.: 252324

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:04

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Worlik w Prachynském kraji

    No.: 252325

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:05

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Mapa Francie

    No.: 252337

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:17

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Teplice

    No.: 252338

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:18

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    No.: 252352

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:32

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    No.: 252353

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:33

    pastel, dřevoryt, papír, 23,5 x 18,5 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hradčany, pohled se strany východní

    No.: 252354

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:34

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    No.: 252356

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:36

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    No.: 252358

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:38

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    No.: 252359

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    No.: 252360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hrad Šternberk v Čechách

    No.: 252361

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:41

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Roudnice nad Labem

    No.: 252363

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:43

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    No.: 252365

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:45

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Plébeinner Bohéme

    No.: 252366

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:46

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Mariánské lázně

    No.: 252370

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:50

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,2 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

    U Chebu v Čechách

    No.: 252372

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:52

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Olomouc

    No.: 252374

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:54

    ocelorytina, okolo 1850, 9,7 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Ferdinandova fontána v Mariánských lázních

    No.: 252375

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:55

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Horní náměstí v Olomouci

    No.: 252377

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:57

    ocelorytina, okolo 1850, 10 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Plán Olomouce

    No.: 252378

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 17:58

    dřevoryt, okolo 1850, 16 x 23,3 cm, ilustrace textu,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Mapa Španělska a Portugalska

    No.: 252383

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:03

    litografie, 60 x 70 cm, 4 díly slepené textilní lepenkou,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Francie - Frankreich

    No.: 252394

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:14

    kolorovaný tisk, 46 x 58 cm, přeložený papír, u horního okraje mimo tisk utržený cca 1cm2 papíru,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Úřední listina

    No.: 252416

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:36

    volné listy, 35 x 20 cm, ručně psaný německý text, r. 1731, 10s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Konvolut 8 pohlednic pražských mostů

    No.: 252427

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:47

    8 x pohlednice, ., 9 x 14 cm, černobílé a kolorované pohlednice pražských mostů z období Rakousko - Uherska, všechny prošlé poštou, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Úmrtní oznámení/Pitevní zpráva

    No.: 252433

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:53

    16x volný papír, 28 x 21 cm, oznámení o úmrtí včetně diagnóz, papír, strojopis, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Sbírka starých zápalek Solo

    No.: 252434

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:54

    22x zápalky, 21,5 x 23 cm, staré zápalky v orig. krabičkách s motivem pražských staveb, vše v původní kart. Krabici, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vojna

    No.: 252439

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 18:59

    návrh na plakát, kombinovaná technika, 41,9 x 29,6 cm, text: uvádí komorní divadlo E. F. Burian, mírně zašpiněný papír, při levém okraji mírně natržený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Fotoatelier Club Karel Bízek

    No.: 252441

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 19:01

    plakát, 29,5 x 39,5 cm, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)