Večerní nálada
No.: 59Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:58
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: ID4**3 History of bids
Abstraktní kompozice
No.: 79Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:18
olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Štramberk s Trúbou
No.: 150Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:29
akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám
Srnčí v lese
No.: 193Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)