Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 752Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:14
Current price: 700 CZK (30 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 753Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:15
Current price: 850 CZK (36 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 754Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:16
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 755Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:17
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 756Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
No.: 72Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 30. 05. 2024 15:11
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
No.: 238830Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:44
Current price: 400 CZK (17 €)