Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 20:26

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pohled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 20:30

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 20:32

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Klaun

    No.: 232761

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 20:36

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 251149

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 22:18

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Klečící

    No.: 251172

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 22:26

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Vlající žena

    No.: 251174

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 22:28

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 251175

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 05. 2021 22:30

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 18:22

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Vesnice

    No.: 237867

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 18:28

    olej, sololit, 28 x 38 cm, sign. PD, okraje desky odřeny,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kluk a dívka u vody

    No.: 240788

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 19:22

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Kluk u vody

    No.: 241008

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 19:34

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 20:26

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Slunečnice

    No.: 243397

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 20:28

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 170 CZK (7 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 20:48

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 20:50

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Modrá kompozice

    No.: 245298

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 21:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    No.: 245364

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 21:08

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 21:20

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Pyramidy (PF 1977)

    No.: 254054

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 22:02

    litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Listy

    No.: 254070

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 22:10

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Robert Patrick, Kennedys children

    No.: 254271

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 01. 06. 2021 22:16

    tisk, plakát, 84 x 57,5 cm, Teatr wsporczesny Wroclaw, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 18:02

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 18:04

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 18:06

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    No.: 246305

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 18:26

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 248691

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 19:42

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248959

    Planned termination: 03. 06. 2021 19:46

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Kostelní věž

    No.: 249252

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 06. 2021 20:20

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (10 €)