Pražská ulice

    No.: 239075

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:06

    pastel, papír, 1971, 32 x 56,5 cm, monogr. PD , rám, rám poškozen,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Myslivecká tématika

    No.: 248956

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248957

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248959

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:18

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 242992

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:30

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:32

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na Kampě

    No.: 243006

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:42

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Strom ve větru

    No.: 243007

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:44

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Náměstí

    No.: 243012

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:52

    litografie, 27,5 x 35 cm, sign. PD, rám, č. 156/200, na rámu odérky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Dům u silnice

    No.: 244131

    Planned termination: 08. 12. 2020 20:26

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky,

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:36

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:38

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:42

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:44

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:48

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:56

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:02

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Stromy u cesty

    No.: 245875

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:08

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pardubický zámek

    No.: 245890

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:12

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Achilles

    No.: 245891

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:14

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    No.: 245904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:18

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    No.: 245905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:20

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na hrad

    No.: 250961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:50

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Cesta a vysoký smrk

    No.: 250992

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)