Bidden items
LIST OF AUTHORS-
Vít Ondráček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Štíty II.
No.: 181Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:00
tuš, papír, 1998, 100 x 70 cm, sign. PD V. Ondráček, disciple of Prof. D. Chatrný at the Secondary School of Applied Arts in Brno, member of TT Club in Brno
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Štíty III.
No.: 182Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:01
Jan Dvořák (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Krajina a stromy
No.: 183Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:02
akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Štěpán Nikolajevič Uvarov (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1854-1936)
Horské štíty - Tatry
No.: 184Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:03
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Dlouhý (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
No.: 185Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Cidlinský (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Pohyb forem III
No.: 186Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:05
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45
Current price: 650 CZK (28 €)
Meditace v hnědé I.
No.: 187Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:06
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. PD V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Meditace v hnědé II.
No.: 188Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:07
Current price: 650 CZK (28 €)
Pohyb forem I.
No.: 189Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:08
olej, monotyp, 85 x 33 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Pohyb forem IV
No.: 190Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:09
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45
Current price: 650 CZK (28 €)
Pohyb forem II.
No.: 191Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:10
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Steinberger (Kovařovic) (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1886-?)
Zima
No.: 192Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:11
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Neznámý autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Srnčí v lese
No.: 193Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:12
olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Hradčany
No.: 194Auction price: 2.300 CZK (96 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:13
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
umělecká dílna Hochmuth (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Karlův Týn
No.: 195Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:14
intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41
Current price: 1.000 CZK (42 €)
R. Kohout (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Vodňany
No.: 196Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:15
olej, dřevo, 1939, 50 x 38,5 cm, sign. PD R. Kohout 39, rám
Alois Janeček Pardubský (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1894-1974)
Motiv z Posázaví
No.: 197Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:16
Václav Šmolík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Budova spořitelny 192
No.: 198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:17
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Budova spořitelny
No.: 199Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:18
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Poobizna dvou dětí
No.: 200Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:19
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sko
Miloslav Hégr (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1891-1968)
Chalupa
No.: 201Auction price: 2.650 CZK (111 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:20
olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studied at the atelier of prof. Knirr in Munich, the disciple of prof. Becker-Gundahl at The Academy of Fine Arts in Munich, the disciple of prof. Preisler at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.650 CZK (111 €)
Věra Mužíková - Šetková (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1916-1993)
Stará katovna
No.: 202Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:21
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Rudolf Linhart (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
No.: 203Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studied at Akademie der bildenden Künste in Vienna
Jan Nepomucký (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1895-1948)
U Jizery
No.: 204Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:23
akvarel, papír, 32 x 40 cm, sign. PD Nepomucký, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Ulman (připsáno) (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Ves
No.: 205Auction price: 6.650 CZK (278 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:24
olej, plátno, 47 x 62 cm, rám
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Potok v zimě
No.: 206Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Života (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1894-1975)
No.: 207Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:26
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Ludmila Rambouská Jarešová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Švadleny
No.: 208Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:27
rudka, papír, 29 x 28 cm, rám
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Josef Bureš (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
(1889-1969)
Nad Želeným Brodem
No.: 209Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:28
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám, disciple of Prof. V. Bukovace a H. Schwaiger at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 650 CZK (28 €)
Horký (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)
Zima
No.: 210Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:29
olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám
Current price: 400 CZK (17 €)