On-line auction

.

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Mariánské lázně

    No.: 225091

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:48

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková, multižánrová umělkyně

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    České středohoří

    No.: 225092

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:49

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková O8, multižánrová umělkyně

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sestry v šátcích

    No.: 242918

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:50

    olej, dřevo, 34,3 x 28,6 cm, ,

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Industriální I

    No.: 225770

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    olej, plátno, 2006, 80 x 100 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2006, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, attended…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

  • Petr Ferebauer

    Na divadle

    No.: 225971

    Auction price: 9.800 CZK (409 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:51

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. PD Ferino 081

    Current price: 9.800 CZK (409 €)

  • A. Václav Mašek

    Koťata

    No.: 242938

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:52

    akvarel, tužka, papír, 22,5 x 28 cm, zažloutlý papír, na papíru dvě menší hnedé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domeček

    No.: 226953

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 2005, 35 x 22,5 cm, sign. PD Jelen 2005, č. 150/172, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Andrea Forsterová

    No.: 228603

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:53

    litography, 1997, 42,5 x 32 cm, sign. RD Andrea Forsterová 97, no. 21/40 , crumpled paper, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

  • W. Holl

    Earl Russell

    No.: 242942

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:54

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, znečeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, papír při levém okraji zažloutlý, na papíře drobné hěndé skvrnky,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Podivná planeta

    No.: 228610

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    dřevořez, 2007, 8,5 x 12 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, autorský tisk, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Pyšná květina

    No.: 228611

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:55

    dřevořez, 2008, 12 x 9 cm, sign. PD Martin Manojlín 2008, autorský tisk, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • C. E. Wagstaff

    Dryden

    No.: 242943

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:56

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Hudson in the Hall of trinity College Cambrige, PŘI LEVÉM OKRAJI MIMO TISK SKVRNY OD VODY,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Andrea Forsterová

    Mimino

    No.: 228613

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    litografie, 2005, 34 x 25 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2005, č. 89/120, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    20 minut mezi slánkou a kanastou

    No.: 228619

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:57

    kombinovaná technika, plátno, 2009, 41 x 27 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

    Loď v zátoce

    No.: 242968

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:58

    akryl, papír, 8,5 x 13 cm, papírová pasparta,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Obývací nepokoje

    No.: 228620

  • Alexandra Rudová

    Podvečer

    No.: 228622

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 19:59

    podmalba na plastu, 2018, 50 x 40 cm

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Pam G. Rueter

    (1906-1998)

    Koráb

    No.: 242969

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:00

    dřevoryt, 1955, 10,5 x 9 cm, titulní strana PF 1956,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alexandra Rudová

    Tajemná krajina

    No.: 228623

  • Andrea Forsterová

    Nahoru

    No.: 228983

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:01

    litografie, 2005, 18 x 13 cm, sign. PD A. Forsterová 2005, rám, č. 21/120, na rámu drobná poškození, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Carl Stephen Junge

    (1880-1972)

    Sfinga (Burton Holmes - His book)

    No.: 242973

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:02

    litografie, 9,3 x 9,2 cm, sign. PD, na desce značeno C. S. J. , papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, při pravém okraji papíru (mimo tisk) nažloutlá skvrnka,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Tereza Chaloupková

    (1983)

    Rodokmeny stehů

    No.: 228984

    kombinovaná technika, plátno, kapa, 2009, 29 x 31 cm, sign. vzadu Tereza Chaloupková 09

  • Andrea Forsterová

    Zajatci

    No.: 229994

    Auction price: 920 CZK (39 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:03

    litografie, 2005, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, autorský tisk, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 920 CZK (39 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:04

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V peřince

    No.: 230000

    suchá jehla, 2003, 33 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 03, č. 1/50

  • John Green

    Čuk a keg - jak jeli lodí

    No.: 231284

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:05

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Green

  • Josef Hrubý

    (1906-1988)

    Skály

    No.: 242976

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:06

    dřevoryt, 1926, 12 x 9,8 cm, značeno ve dřevě LD J. Hrubý 26, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • John Green

    Stádové zvíře v hejnu

    No.: 231285

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 50 cm, sign. PD Green

  • John Green

    Vítání jara

    No.: 231286

    Auction price: 2.300 CZK (96 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:07

    kombinovaná technika, sololit, 2008, 30 x 48 cm, sign. PD Green

    Current price: 2.300 CZK (96 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    No.: 243173

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2022 20:08

    kamenorytina, 19,5 x 35,4 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)