Kočky

    No.: 244805

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:50

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

    Číňan

    No.: 245671

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Bača

    No.: 219977

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:38

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Koncentrační tábor

    No.: 245639

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Konvolut kreseb antických soch

    No.: 245612

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

    Kvočna

    No.: 231455

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:27

    tisk, fixy, papír, 21 x 29,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Poberta

    No.: 231454

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:28

    tuš, pastel, papír, 34,5 x 23,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Žena se zalomenýma rukama

    No.: 245636

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:29

    pastel, tužka, papír, 25,5 x 16,2 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Střevlík

    No.: 245626

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:30

    ocelorytina, 2,7 x 4,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Automobil

    No.: 125699

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:31

    pencil, paper, 20,2 x 14,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tanečnice

    No.: 125696

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:32

    drawing ink, paper, 26,6 x 19,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Návrh kostýmů 17. století

    No.: 125695

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:33

    pastel, charcoal, paper, 28,8 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    V lesích

    No.: 226826

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:08

    olej, plátno, 35 x 39 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Domy u řeky

    No.: 228259

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:16

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Akt s příborem

    No.: 235412

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:04

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí",

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    No.: 237209

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:24

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Před hostincem

    No.: 237210

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 21:26

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 22:12

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ex libris R. R. Hofmeister

    No.: 223930

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:10

    lept, 11,3 x 7,8 cm,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    No.: 225310

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 23:26

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hrad

    No.: 238103

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 19:04

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Zelené listy ( PF 2012)

    No.: 242859

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:24

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Madona s dítětem

    No.: 242993

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:46

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Roubenka u potoka

    No.: 243000

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:56

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Humr

    No.: 243002

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:58

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Zámek Kribstein

    No.: 243003

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:00

    tisk, papír, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Muzikanti

    No.: 203223

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:22

    lept, 1920, 27,5 x 24 cm, sign. PD , rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Pohled z okna

    No.: 208858

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:30

    linoryt, 1976, 14 x 12,5 cm, sign. DU,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:32

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Lev fotí

    No.: 213803

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 22:54

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození,

    Current price: 400 CZK (15 €)