Julie Joujová

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    No.: 224024

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 14:33

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)