Doležalová
No.: 231479Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:05
akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)