Štědrý

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    No.: 260166

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 14:46

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)