Emanuel Ranný

  • Emanuel Ranný

    No.: 281928

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 16:40

    litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)