Emanuel Ranný
No.: 281928Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:40
litografie, 22 x 18 cm, sign. PD Ranný, 67/75, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)