Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:48

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zrcadlo

    No.: 245599

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 21:56

    dřevoryt, 1983, 13,5 x 7,5 cm, sign. DU , č. 92/170,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    No.: 245606

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:02

    dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Stromy u cesty

    No.: 245875

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:08

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pardubický zámek

    No.: 245890

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:12

    lavírovaná tuš, papír, 1941, 23 x 29 cm, PD monogr. VČ, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Achilles

    No.: 245891

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:14

    lept, 1983, 14 x 9,3 cm, sign. PD , pasparta, č. 11/28,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    No.: 245904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:18

    lept, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    No.: 245905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:20

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na hrad

    No.: 250961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 22:50

    litografie, 13,6 x 15,8 cm, sign. PD, č. 146/200, papír mírně zažloutlý, v rozích papír odřen od lepící pásky (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Cesta a vysoký smrk

    No.: 250992

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Roubenky

    No.: 249546

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 17:38

    olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kostelní věž

    No.: 249252

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:04

    pastel, papír, 27,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Horská vesnice

    No.: 249275

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:40

    dřevoryt, 12 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klaun (PF 1955)

    No.: 249280

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:50

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    No.: 249282

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 19:52

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chrám lásky

    No.: 249294

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 20:08

    lept, 11 x 7,5 cm, zažloutlý papír, v levém spodním rohu světlejší skvrna,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Hříb

    No.: 249296

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 20:12

    uhel, papír, 1973, 19 x 14 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Mrázik

    No.: 250932

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:52

    litografie, 12 x 17,8 cm, sign. PD ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Svatý Mikuláš

    No.: 245906

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 22:22

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Hradčany

    No.: 245907

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 22:24

    dřevoryt, 15 x 13,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Z Nového světa

    No.: 246291

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 22:38

    lept, 11 x 15,3 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    No.: 246305

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 23:02

    akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    No.: 248691

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 23:30

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Hände und Was Sie Sagen

    No.: 229405

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 12. 2020 14:28

    kniha, 64 čb. vyobrazení, vyd. Orell Füssli Verlag, Zürich-Leipzig, 1929, pův. plpl. vazba, 24s. + přílohy, odřené okraje desek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)