Flying angel

    No.: 41

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 18:40

    wood carving, polychromy, polovina 18. století, Čechy, v. 60 cm cm, originally bought by the owner in Dorothea for 60,000 CZK, Cultural monument (attached decision from the Ministry of Culture), attached expert opinion JUDr. and PhDr. Jaromír Stach

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Estimate: 80 000 - 120 000 CZK

    Dámy u člunu

    No.: 1

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:02

    kolorovaná chromolitografie, 1896, 30 x 20,6 cm, DU Der Bazar, Illustrirte Damen-zeitung, Juni 1896; PD Berlin S.W.; LD P1.-204., lehce zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen / lehce pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Šaty na promenádu / Moderní účesy

    No.: 2

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:04

    chromolitografie, 1896, 28,9 x 20,8 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, Februar 1896; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Dvě dámy v šatech / Moderní účesy

    No.: 3

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:06

    chromolitografie, 1895, 29 x 20,9 cm, DU Grosse Modenwelt, popis jednotlivých modelů šatů; PD Wien-Barlin, December 1895; LD Deposé; na zadní straně papíru Profily s typmi účesú Moderne Frisuren, lehce zažloutlý papír, u spodního okraje papír 1 cm natržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy v kloboucích

    No.: 4

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:08

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v šatech / Moderní účesy

    No.: 6

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:12

    litografie, 29,4 x 21 cm, Du Grosse Modernwelt, pod nadpisem popis jednotlivých šatů, PD Wien-Berlin, Juli 1896; LD Deposé; zezadu na papíru Moderne Frisuren - typy moderních dobových účesú, papír lehce zažloutlý, na straně s účesy patrných nékolik drobných nažloutlých flíčků,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v kloboucích

    No.: 7

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:14

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 11 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s korunkou

    No.: 8

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:16

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy s kožíšky

    No.: 9

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:18

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na pravé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:20

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    No.: 11

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:22

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v turbanu a dáma v růžových šatech

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:24

    kolorovaná mědirytina, 17 x 10,8 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, dole v levém rohu kousek papíru odtržen (nezasahuje do tisku,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    No.: 13

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:26

    kolorovaná mědirytina, 18 x 10,9 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 III., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Portrét dámy s kloboučky

    No.: 14

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:28

    kolorovaná mědirytina, 18,8 x 10,7 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 IV., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, u pravého okraje na papíru menší šedá šmouha,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    No.: 15

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:30

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma s dopisem

    No.: 16

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:32

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,7 cm, značeno LD 5. Octobre 1841, PD 1772; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce ztmavlý, na pravém okraji malý nahnědlý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    No.: 17

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:34

    kolorovaná rytina, 24,3 x 14 cm, značeno LD 25 Septembre 1841, PD 1769; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okraji papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár v dobových šatech

    No.: 18

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:36

    kolorovaná mědirytina, 17,8 x 10,8 cm, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dáma v zelených šatech

    No.: 19

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:38

    kolorovaná rytina, 23,1 x 18 cm, nalepeno na papíru, DU: Flandre Damoiselle,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy při čtení dopisu

    No.: 20

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:40

    kolorovaná mědirytina, 24,3 x 14,8 cm, nalepeno na papíru, značeno LD 20. Septembre 1841, PD 1768; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, papír při okrajích nepatrně zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy na lavičce

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:42

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,9 cm, značeno LD 15. Septembre 1841, PD 1766; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v pruhovaných šatech a dáma v kloboučku

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:44

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 5. Septembre 1841, PD 1764; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy v pláštích a kloboučcích

    No.: 23

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:46

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 25 Aut. 1841, PD 1761; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrém přehozu

    No.: 24

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:48

    kolorovaná rytina, 24,4 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Tři gentlemani

    No.: 25

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:50

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 31 Octobre1841, PD 1778; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v červeném křesle

    No.: 26

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:52

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,5 cm, značeno LD 25 Octobre1841, PD 1777; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji nepatrný flíček od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svatební šaty

    No.: 27

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:54

    kolorovaná rytina, 24,5 x 14,8 cm, značeno LD 15 Octobre1841, PD 1774; DU Modes de Paris; Petit Courrier des Dames; LD Mess. s and J. Fuller, 34, Rathbone Place, Lond., zažloutlý papír, na okrajích papír lehce zahnědlý, na pravém okraji a dole uprostřed menší žlutá skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma ve fialovém s žlutou šerpou

    No.: 28

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:56

    kolorovaná rytina, 17 x 10,8 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., papír lehce zašlý, na papíru několik bledě žlutých skvrn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dáma v modrých šatech s kloboučky

    No.: 29

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 14:58

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 V., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dámy u růžového keře

    No.: 30

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 15:00

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1810 VI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, na levém okraji papír mírně pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)